Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar moralim çok bozuk :(((

afra1685

Afra
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
264
23
kızlar bugün sütyen baktım kabinde denedim birkaç tane 75 b dolgulu bile olmadı kendimi çok mutsuz hissettim yandaki kabindeki kadında mayo deniyordu..arkadaşına göğüslerini çok sıktığını ve beden büyüğünü isteyince çok kötü oldum artık ben 25 yaşında bekar bir kızım önceden tmm diyodum.napayım diyodum allah rahatmışş yok işte ama artık evlenicemde sözlüyümde galiba ben silikon yaptırmalıyım çözümü bu

canım ya ben senin yerinde olsam üzülmem ne kadar kilo alsanda zayıf gösterirsin şaka tabiki ama ne yapalm yaradann öle yaratmış üzülme böle şeylere tatlış ya inan ne diyceğimi bilemedim

hani kilolu insanların beğendiği elbisenin içine girememesi gibi bişey bu bir eksiklik gibi ama aynen yaradan rabim bu kdar vermiş ama bazende annemlere kızıyorum bir aksilik olduğunu anlayıp 18 yaşında doktora götürmeleri gerekmezmiydi

canım ya çok mu minikler ya bu önemli tabiki sağlık açısından diyorum hani bi sağlık sorunun yoksa çok takılma

benim kuzenimde hep yakınırdı dolgu sütyen kullanırdı ama basen bacak epey dolgun bi kızdı ben diyodum iyki göğsün küçük yoksa çok fena görünürdün diye

geçen yaz evlendi bi sorunuda yok senin durumunu bilemiyorum ama hiç dr gittin mi tatlış:)

gittim hayatım bir doktorum vardı kadın hastalıkları uzmanı benim 19 - 20 li yaşlardayken ade düzensizliğim vardı ..40 günü bulurdu adet olamazdım bunun yanı sıra tüylenme problemim de oldu çok şükür o durumları atlattım ..Annemle bir kere gittiğimizde doktora utandım kendim soramamıştım annemi ikna ettirip sordurtmuştum göğüslerim çok küçük acaba sorun hormonlarımla mı ilgilidir diye hayır dedi hormon testlerinde bir bozukluk yok bu bence yapısal bişey dedi Ya bilmiyorum 2 ablamın gayet 80 - 85 takıyorlar ama benim avucum kadar birde biri anyada diğeri konyada Anneminde gençken normal büyüklükteymiş:44:ben çok bişe istemiyorum 75 i doldursun yeter masaj yapıyorum düzenli duş sonrası soğuk - sıcak temas :44:bir ara kramde kullandım ama 1 ay süreyle kullandım bide ibrahim saraçoğluna fax çekmiştim 3 test sonucunu ama yanıt gelmedi aradım faxsım ulaşmamış meğer tekrar yaptırıcam onun kürünü denesem mi sence

telkın dınle buyusun cnm bız dınlıyoruz veee buyuyo telkınle gogus buyutme bolumu var formda ıncele ıstersen

canımm sanırım tamamen genetik durumun hormonlar normal olduğuna göre kafana takma bence ben 3 kız kardeşim en büyük ablamın gögüsleri normal ama küçük ablamla benimkide küçüktü dediğin gibi bazı 75 leri bile doldurmuyodu ama şimdi bi bebişim var ve süt kanalları geliştiği için 75 bayaa doldu hatta 80 taksam yeri var ne güsel diyorum şimdi eğer normalde 80 falan olsaydı şuan 85 90 olurdu heralde çok şükür yaradanımıza neylerse güzel eyler eminim sen de zamanı gelince aynıı şeyleri söylüceksinn ayrıca unutma küçüğe çare var bişekilde silikonlu sütyen falan takarsın normal görünür ancak büyük olsalar saklayamazsın eşiin halası benimkiler içn keşke senin gibi olsa diye özenirdi bana hatt benim yengemde bunlaın gögüsleri maşallah baya varda :)))))

tşk ederim kızlar ilginiz için ama istiyosun güzel sütyenler almayı bide dolgu yaa 75 oda olmayınca kabinde birde yandaki ses iyice üzdü beni çok şükür halimize elbette ama istiyorum ama bende herkes gibi olsaydı adet sonrası sanki iyice çekiliyorlar fısssss iniyolar oda iyice moral bozukluğu neyse olmadı silikon bunun çaresi ama bebkten sonra düşünücem artık estetik caiz değil biliyorum ama ya eşin bu durumdan sıkıntı duyarsa ne yapcam ileride şu zamanda estetik her şekilde yapılıyor doğal oldu yani bilmiyorum yaaa ablamlarla akşam konuştum durumu anlattım kafama takmama üzüldüler ilk defa haklısın ben destek veriyorum yaptırmalısın dediler maddi anlamdada destek olucaklarını solediler duyarlı olmaları hoşuma gitti önceden pek bişey demezlerdi demekki onlarda görüyorlar

Merhabalar Aynı dertten muzdaribiz hatta seninkiyle neredeyse aynı sebepten ötürü ben de küçük göğüslerle kalakaldım, yaşım 21Şunu merak ediyorum, yumurtalıklarında kist var mıydı tedavi olduğun zaman Afra?

göğüs küçüklüğünde tek çözüm yolu silikon kızlar.krem hap vs sakın denemeyin 10 yıl sonra nasıl bi etkileri olacağını kimse bilmiyor,büyütmek için canınızdan olmayın Allah korusun.

Haklısın galiba ben de düşünüyorum olsam mı olmasam mı diye de öğrenciyim neticede ve ameliyat yüklü bir fiyata mâl oluyor. Bitkisel birşeyler deneyeceğim işe yarayacağını sanmıyorum da bitkilerden zarar gelmez yan etkisi falan yok nasılsagerçi benimkiler umutsuz vaka gibi görünüyor 5 cm de büyüse fayda etmez bana biri anyaya bakıyor diğeri konyaya

Erkek arkadaşımla göğüs küçüklüğünde kapışıyoruz ohoo .. Benimkiler daha büyük diyor düşün! Evleceğin kişi göğüslerinin farkındadır ve seni çoktan öyle beğenmiştir canım, takma kafana sen Dolgulu sütyenler falan hikaye :) Benimkiler istese de büyüyemez zaten, erkeklik hormonum fazla, dümdüzüm şeker Kalça desen o da yok .. Tüylenme desen hat safada (İlaç tedavisi görmeye başladım).Beterin beteri var, ben gibi İyi olanı öne çıkarmalısın Doktorum beni teselli etmek için Memenin esas görevi çocuğu emzirmektir der hep.Meme küçüklüğü reseptör azlığından da kaynaklanabilir. Çocuk yaptıktan sonra eminim hepimizinki kocaman olacak Çevremden destekli onaylı İşte o aşamaya bi gelebilsek

:) süper bi cevap bayıldım valla ... kendinle barışıksın bence ama herkes senin kadar pozitif diil malesef bende öyleyim boyum neden 1.60 neden basenlerim var neden bacak boyum daha uzun diil bide neden göğüslerim büyük diil kilo verince göğüsleri yok oluyo kilo alıncada mutsuz oluyorum napıcamı şaşırdım ama silikona ben karşıyım bunu belirtmek isterim emzirme aşamasında zaten çıkarcaksın arkadaşım bana kalırsa taktırma

BENİM YAŞIM 25 ..20 Lİ YAŞLARDAYKEN MİYOM VARDI BENDE APANDİSİT AMELİYATI OLDUĞUMDA DOKTOR TEMİZLEMİŞTİ ÇOK FAZLA MİYOM OLDUĞUNU BELİRTİP TEMİZLEDİĞİNİ SOLEDİ ..DAHA SONRAKİ SENELERDE ADETDÜZENSİZLİĞİYLE HEP POLİKİSTİK OVER SENDROMUYLA DİANE - 35 KULLANDIM ..SARAÇOĞLUNUN SOĞAN KÜRÜYLE DE ADETLERİM DÜZENE GİRDİ ..DİANEYİ BIRAKTIĞIM GİBİ TEKRAR ADET GÜNLERİM AKSIYORDU ...NEYSEKİ DÜZENE GİRDİM ..AMA GÖĞÜSLER AYNI KÜÇÜK : GÖĞÜS ALTI 75 GÖĞÜS HİZASI : 81 iBRAHİM SARAÇOĞLUNUN KÜRÜNÜ MERAK EDİYORUM İLACI TESTLER SONRASI KARA VERİLİP 250 TL YE 1 YILDA BESLENME PROGRAMIYLA EN AZ YARIM EN ÇOK 1 BEDEN BÜYÜRMÜŞ OLACAĞINI BİLSİN BAŞLAMAK İSTERİM

Konuyu acan arkadas telkın konusunda benı cıddıye almadın galıba sen bılırsın kolay yoldan buyutme teknıgı soyledım ben sana cnm ama para harcamak ıstıyosan sen bılırsın ıkı ayda bır bedene yakın bı buyume elde ettım cnm

Benim de polikistik over rahatsızlığım var ve ben de diane-35 kullandım bi de bi başka ilaç daha verdi doktor östrojen seviyesi düşük olduğu için tüylenme problemim var lazer epilasyon yaptırıyorum ayrıca ilaç tedavisine de devam ediyorum da bence senin de o zamanlar hormon seviyende problem oluşmuş olabilir belki göğüsler ondan küçük kalmıştır çünkü bizde sülalede genelde göğüsler maşallah kafam kadar hani öyle kilolu falan da değil kimse benimki üçgen dolgunluk desen hiç yok fındık kadarlar yawssilikon taktırmayı düşündüm de o da ne bileyim hani insanın başına neler geleceği belli değil ölüp gidersem bi gün göğsümde yabancı bi cisimle gömülmek kötü olur heralde ne biliyim hem de ameliyat sonuçta narkozudur ağrısı sızısıdır falan tırsıyo insan gerçi kan ter gözyaşı olmadan da güzellik olmuyor çok kararsızım bu konuda cidden.. doğal yöntemleri denicem ben de şerbetçiotu masaj falan belki işe yarar da en azından göğüs varmış gibi görünür 13 yaşındaki kuzenimin göğüsleri benimkinden daha büyük o değil de yarın bi gün evlensem kocam dicek bu ne böyle

nez 12 canım yaa yazdığını okudum ancak ne bileyim ben pek inanmıyorum :44: ses telkinle büyüyeceğini bu benim şahsi inanışım yanlış anlamayın.İnan inancımı kremlerde kürlerde sporda bile kaybettim olmuyo çünkü başka arkadaşları etlilemek istemem bu benim şahsi kanaatim MORALİM İNANIN KÖTÜ dinen inatçlı biriyimdir ama silikona bile estetik caiz olduğunu bilerek yaptırmak istemiyor siz diceksiniz ki sen ne istiyorsun be kzım o halde Sanırım ergenken neden doktora götürmediler yada neden bende yok isyana gidiyorum sanırım Rabbim affetsin Yinede Çok şükür halimize Rabbim kimseye çaresi olmayan hastalıklar vermesin inşşalhh Napalım kocalarımız isterse silikon yaptırırız Allah affetsin

Anlamadım ki silikon, estetik vb. ameliyatlar caiz midir değil midir?

aynı konuda bnde müzdaribim cnm yasım 20 ama inan 75 bile hiç doldurmuo bıde evlıym kendımı cok tuhaf hıssedıyorm 75 olsa bıle yetıcek bana sutyen takmadıgm zaman dumduz hıc yok dıyebılrm doktora gtm hormannlarm ıcn test yapıldı ama hersey normal cıktı annmıler buyk kuck kardesm var bnden 7 yas kucuk onunkıler bıle sımdıden bnmkılerı gecmıs gercektn psıkolojm bozuldu dıyebılrm inş bebegm oldugunda en azından bıraz buyurde emzıririm bnde kadınlıgımı hissettim artık allh hepımızn yarmcısı olsn

MELİS 89 Canım yazdıklarını okudumda sanırım 89 lusun yani 21 yaşındasın ..bendede ultasyona girdiğimde şikayetlerimle beraber p.over diyolardı .ve tüylenme problemim oluşmuştu lise çağlarında ..2 ilacım vardı diane 35 birde erkeklik hormonlarıyla ilgiliydi ismini hatırlayamıyorum küçük minik bir haptı pahalı bişeydi 1 sene kullandım rapor çıkartılarak ..bende kilo yapmıştı ..göğüsler aynı tabi minikti:1 artı yardımcı olarak lazere gidiyodum uzun bir süreçten sonra bitirdiler tüy sorunumu yüzümde oluşuyodu :18:saraçoğlunun kürüyle 2 sene önce sağan kürüyle adetlerim gününde SENDE DENEYEBİLİRİSN .. maşşalhh düzeldi allah razı olsun saraçoğlundan annem inatla içirmişti Şimdi evlilik yaklaşıyorr korktuğum başıma geldi off yaa napaıcaz biz bu miniklerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…