Kızlar moralim çok bozuk:(

canım geçmiş olsun önemli bişey degildir insaşşah ama anlattıgna göre kapsül degil bencede stres yapma cumaya ne kaldı :)

Evet canım kapsul değilde rippling gıbı birde gogsumun kosesi oturmadı o da oturunca iyice dalgalanma cıkmasa meydana yazan arkadaslara tesekkur ederim rippling kapsulden bi nebze iyi zayıfım sonucta doku olmaması ve protezin belli olması pekte mantık dısı degıl tabi :KK43:

Evet canım kapsul değilde rippling gıbı birde gogsumun kosesi oturmadı o da oturunca iyice dalgalanma cıkmasa meydana yazan arkadaslara tesekkur ederim rippling kapsulden bi nebze iyi zayıfım sonucta doku olmaması ve protezin belli olması pekte mantık dısı degıl tabi :KK43:
Canım genelde göğüs dokusu olmatıncs kas altı oluyor senin neden kas üstü yaptı acaba dr.

Aynen bende onu anlamadım ıkısının yumusaklıgı aynI yanı saga sola hareket ettiriyorum ikiside iyi ama hala cebe oturmadı demişti doktor sabrediceksın 6 ay 1 sene surebılır demişti 3. Ayımda anlamadım valla :KK43:

Amelıyat oncesi konustugumuzda kas altı dedi amelıyatı kas ustu yaptı memeyı kesince derinin oldukca kalın ve kası kesmeye gerek kalmadan kas ustu kas zarı altı yontemının daha uygun oldugunu soyledi ameliyattan sonra diğer memem durumu hemen kabullendı bu niye boyle oldu anlamadım valla :KK43:

Aynen bende onu anlamadım ıkısının yumusaklıgı aynI yanı saga sola hareket ettiriyorum ikiside iyi ama hala cebe oturmadı demişti doktor sabrediceksın 6 ay 1 sene surebılır demişti 3. Ayımda anlamadım valla :KK43:
Canım o zaman cepte de bir problem olabilir.

Aynen doktorda deMişti Cebi derin acmak iyi bısey deıl zamanla asagı incek oturacak falan dedi de hadi o oyle bu ustte elıme gelen ve hafıf duzluk yapan sey nolcak onu bılmıyorum canım ay be zor ya helekı ben cok takıntılı biriyım :KK43:

Yeterli dokun yokmuş demekki silikonu saklayacak elini gelen şey silikon bunun da bi çözümü yag enjeksiyonu bunu bi konuş istersen

Yeterli dokun yokmuş demekki silikonu saklayacak elini gelen şey silikon bunun da bi çözümü yag enjeksiyonu bunu bi konuş istersen
Evet canım oyle bencede sılıkon oldugu belli ama aklım hep orda baya moralım bozuldu diğer gogsum harıka oturdu yandan bakınca yuvarlak bu sorun olan gogsum oturmadı yandan bakınca meme oturmamış boş duruyo belki oturmadığı içinmi suan boyle duzelir mi bılmıyorum bakalım doktorum ne diyecek ama inanılmaz taktım mutsuzum :KK43:

oturup oturmamasiyla alakalidir diye dusunuyorum yani bi taraf oturduysa eger uzulme yarin bulent bey gittikten sinra haber ver canim

oturup oturmamasiyla alakalidir diye dusunuyorum yani bi taraf oturduysa eger uzulme yarin bulent bey gittikten sinra haber ver canim
Evet canım muhtemelen o da oyle diyecek hemen yazıcam zaten sürekli ayna karsısındayım dedgım gıbı takmam aslında ama bu boyle hem kalıcı olabılır hemde daha kotu olabılır ondan yani Gececk bıseyse tabıkı canımı sıkmam hemen yazıcam canım

Evet canım oyle bencede sılıkon oldugu belli ama aklım hep orda baya moralım bozuldu diğer gogsum harıka oturdu yandan bakınca yuvarlak bu sorun olan gogsum oturmadı yandan bakınca meme oturmamış boş duruyo belki oturmadığı içinmi suan boyle duzelir mi bılmıyorum bakalım doktorum ne diyecek ama inanılmaz taktım mutsuzum :KK43:
Canım moralini bozmak istemiyorum ama oturacak meme çoktan otururdu, senin o tarafki cebi yeterince açmamış bence..

X