Kızlar moralim çok bozuk:(

Valla bunu bende dusu
Canım moralini bozmak istemiyorum ama oturacak meme çoktan otururdu, senin o tarafki cebi yeterince açmamış bence..
Canım bunu bende dusundum zamanlaasagı ınıp oturcak demıstı sabret cart curt .. Okadr cok burda yazılar okudumki bıkac benım gıbı memesi olanın oturup dıgerine cok yakın hale geldiğini okudumda tabi bılmıyorm yarın artık durumu baya deşecegım iyice canım sıkıldı

Valla bunu bende dusu

Canım bunu bende dusundum zamanlaasagı ınıp oturcak demıstı sabret cart curt .. Okadr cok burda yazılar okudumki bıkac benım gıbı memesi olanın oturup dıgerine cok yakın hale geldiğini okudumda tabi bılmıyorm yarın artık durumu baya deşecegım iyice canım sıkıldı
Canım başta zaten olması gayet normal ama 5 aya kadar mutlaka eşitlenirdi, kaldı ki yumuşadı diyorsun, şimdiye eşitlenmesi gerekirdi. Cepte problem var gibi geldi bana..

Bencede ama Yine burda okumustum anca bi senede nerdeyse dıger goguse yanastı dıye yani esitlendiğini ozamanlarbaya okumustum sonra ferahlamıstım yıne yarın doktoruma baya seyler sorcam sonucta suan diger gogsum nekdr sorunsuzsa öteki bi okadar morali bozar oldu

Evet canım oyle bencede sılıkon oldugu belli ama aklım hep orda baya moralım bozuldu diğer gogsum harıka oturdu yandan bakınca yuvarlak bu sorun olan gogsum oturmadı yandan bakınca meme oturmamış boş duruyo belki oturmadığı içinmi suan boyle duzelir mi bılmıyorum bakalım doktorum ne diyecek ama inanılmaz taktım mutsuzum :KK43:

Beş ayda oturacağı yere otururdu bence bilmiyorum ki inşallah geçer Dr un daha iyi bilir ama yağ enjeksiyonu yapılabilir üzülme

kızlar konustuk doktorumla o mememin yapısından dolayı cok cebe girememiş hatta amelıyat oncesi foto mu gosterdi baktık gercekten farklıymıs eger cok kesseymıs meme sarkık asagıda dururmus merak etme cebe tam otrcak dedi ..üsttekı dalglanmaya gelince evet %10 luk var dedi meme yapınla alakalı bı durum 1 seneye kadr kapsul olusacak kapatacak ama tamamen kapanmaz dedi..sonucta kul yapıo allah ıcınde yabancı madde var halıyle boyle seyler olabılır dıe benı hafıfletmeye calıstı..hıssızlık olayına gelınce ılk defa bı hastasında bu kadar uzun surmus ben hıc sınırlere dokunmadımkı hıs geri gelemesin dedi hala sılıkon baskı yapıyo sınırlere o yuzden dedi 1-1.5 sene sürebılır bu durum sabretmelisin dedi..zaten kapsul gıbı bı durum soz konusu degılmıs ..işte boyle canım artık üzülmuyorum yapacak bsıey yok daha kotu olmaz dedi defalarca sordum cunku..ha eskı fotografa bakıncada bu halınden cok cok memnunum yanı yokmus resmen :)

kızlar konustuk doktorumla o mememin yapısından dolayı cok cebe girememiş hatta amelıyat oncesi foto mu gosterdi baktık gercekten farklıymıs eger cok kesseymıs meme sarkık asagıda dururmus merak etme cebe tam otrcak dedi ..üsttekı dalglanmaya gelince evet %10 luk var dedi meme yapınla alakalı bı durum 1 seneye kadr kapsul olusacak kapatacak ama tamamen kapanmaz dedi..sonucta kul yapıo allah ıcınde yabancı madde var halıyle boyle seyler olabılır dıe benı hafıfletmeye calıstı..hıssızlık olayına gelınce ılk defa bı hastasında bu kadar uzun surmus ben hıc sınırlere dokunmadımkı hıs geri gelemesin dedi hala sılıkon baskı yapıyo sınırlere o yuzden dedi 1-1.5 sene sürebılır bu durum sabretmelisin dedi..zaten kapsul gıbı bı durum soz konusu degılmıs ..işte boyle canım artık üzülmuyorum yapacak bsıey yok daha kotu olmaz dedi defalarca sordum cunku..ha eskı fotografa bakıncada bu halınden cok cok memnunum yanı yokmus resmen :)
Merhaba bu kdr zamanda gogsunuzdeki son durum ne azalma oldumu dalgalanmada bende ayni seyleri yasiyorum ve moralim bozuk

Hadi yaa peki bisi yaptircakmisiniz bunun icin dr ne diyor benim.bugun kontrol vardi dr biraz bekleyelim yag dolgusu yapariz dedi ama detay sormadim canim sikildi cunku
aynısını soyledı valla canım cokta degıl daha kotu olmasnda ...oyle yada boyle goruntu mutlu edıyo boyle dusunelım

aynısını soyledı valla canım cokta degıl daha kotu olmasnda ...oyle yada boyle goruntu mutlu edıyo boyle dusunelım
Ya evet distan yan yatincaa yada eglince belli oluyor ama elleyince ele gelmesi yada mükemmel olmadigini bilmek ne biliim bole hayal etmemistim tabi bakalim yaz gecsinde nolucak gorucem insallah dahada kötü olmaz

Bendede olmuştu,sağ göğsümde sadece üst bölgede..Protezin dalgalanmasını hissediyorsun canım.Benimde kas zarı altı yöntmiydi,genelde doku az olunca protezi iyi gizleyemiyor ve bu sorun oluşabiliyor..Masaj yaparsan olan dokuyu dahada eritirsin ve ortaya çıkar.Altı ay bir sene sonra bu dahada belirgin bir hal alabilir,yada oluşabilecek yararlı kapsül bu sorunu gizleyebilir.Benim daha ortaya çımıştı,karın bölgemden alınan yağ ile o bölge beselendi ve protezin üzeri dolduruldu.Böylece sorunda ortadan kalkmış oldu :KK66:
merhaba ,
yani yeniden mi amleiyat oldunuz ripplingin giderilmesi için yoksa kısa bir operasyon mu oldu anlatır mısınız rica etsem

Merhaba kızlar uzun zamandır giremiyorum 5 ay once ameliyat oldum 350 cc kas üstu goguslerim yumusadı sol gogusumun ceyrek kısmınında hissizlik var ılk gunden beri verı yan kısmı kesik gıbı duruyo ust şişik neyse 6 ay bi sene sabır dedi doktorum gecmesi için buna tamam ama gecen aydan beri belırgınlesen bu bahsettıgım gogsumun ust tarafında elımede gelıyo dısardanda hafıf belli bi dalga var sanki sılıkonun pütürlüğü doktorumla msjlastık hıcbı hastasında kapsul olmamıs rahat ol dedi c tesi gıdıcem kontrole ama bu puturluk ne olacak kapsul mu var anlamadm dıger gogsum oturdu tam bu puturlugu gorene kadar tamamdı ama suan moralım cok bozuk yasayanınız var mı doktorum bülent tekerekoğlu esteworld
Merhaba,
Sorununuzu paylaşalı epey zaman olmuş, rippling probleminiz ne durumda acaba? Zamanla kapsül oluşup gizleme durumu oldu mu? Benim 40 gün oldu ameliyat olalı, az önce dalgalanmalarımı hissettim moralim çok bozuk :KK43:

Merhaba,
Sorununuzu paylaşalı epey zaman olmuş, rippling probleminiz ne durumda acaba? Zamanla kapsül oluşup gizleme durumu oldu mu? Benim 40 gün oldu ameliyat olalı, az önce dalgalanmalarımı hissettim moralim çok bozuk :KK43:
Merhaba, yönteminiz neydi? Ve şuanki durumunuz nasıl?

X