Gebeliğe Hazırlık Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayal kirikligin olur diyebkorkuyorm gecen ayda aynı şekildeydi 9 gün gecikti ama negatifti
Kan testi kesin sonuç verir ama gebelik varsa ona göre kendine dikkat edersin en azından yoktur diye belki dikkat etmezsen ve aslında varsa sonra Allah korusun kötü sonuçlanırsa daha çok pişmanlık yaşamaktansa bence kan testi ver bende 1 yıldır her ay deniyorum defalarca kez gittim hastanelere ama sabırla bekliyorum şuan reglime 8 gün kaldı 1 gün kala test yapıcam sonra da kan vericem biraz kendini rahatlat kötü düşünme canım benim otur bi kafanı dinle sakinleş ondan sonra gidip kan ver sonuç iyi yada kötü öğrenmen lazım ama kendini öyle kötü düşünerek yıpratma negatif düşünmek strese yol açıyor oda engel oluyor sakin kalmaya çalış biliyorum çok zor bir sürü stres oluyor insan kafasında dünya kadar soru işareti oluyor ama sonucu öğrenmen daha çok faydalı olacaktır sana hadi topla cesaretini bi sakinleş ondan sonra gidip kan ver sonucunu da paylaş umarım güzel sonuçlar alırsın

Pik kaybolmuş kaşık ağrımda oldu diyorsun çatlamış da olabilir benim öyle kaşığım ağrıdığında yumurta 1 günde çatladı ama 5 gün ağrın gebelik de olabilir psikolojik değilse erken gebelik testi yap bence umarım bebiş gelmiştir ağır kaldırma stres yapma yada kan ver kan daha erken sonuç verir

Canm adet geçince test yapalım diyo doktor

Adet gecikmeni bekle o halde 1 gün geçince testi tekrarla ayrıyeten kan testi verebilirsin gecikmen devam ederse. :)

Belirtilerin var mı varsa yazabilir misin bide umarım güzel sonuçlar elde edersin canım benim sonucunu mutlaka bekliyorum :)
Kasiklarimda hafif ağrı var ama bir hafta kadar önce başladı o zamn asiriudi adım attıkça batıyordu şuan hafif başkada belirti yok birde bir hafta önce sanki adet gibi su gibi seffaf sıvı geldi iki kere sanki idrar kaçırmış gibi az sekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…