Gebeliğe Hazırlık Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Melek Sagin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2021
202
109
27
Kızlar merhaba benim testlerim bu şekilde2.fotoda olan testi bugün sıvı alımını 2 saat önceden kesip yaptım sonra 2 saat daha sıvı almadan bekleyip ikinciye bidaha yaptım ve çizgi görünmeyecek kadar silik çıktı 5 gündür süren bi bel ağrım var sol kasıkta ara ara kramplar oluyor pik yakaladığım yani çift çizgi gördüğüm bütün günlerin önceki ve sonraki günlerinide değerlendirdim dün akşama kadar ilişkiyi bırakmadım testlere de adetimin bittiği gün başladım sizce artık ilişkiyi bırakıp adet günümü mü beklemeliyim adetime 3-4 gün kala da erken gebelik testi mi yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz bilgisi olan herkes yorum yazarsa çok ama çok sevinirim bundan sonra ne yapmam gerekiyor çok kafam karışık şuan yorumlarınızı bekliyorum

Adeti bekle kuzum

Olmuş canım catlaman insAllah güzel haberler alırsın değerlendirme güzel yapsaydın

Kesinlikle ben de bu ay bütün herşeyi denenedim, sabretmek gerçekten çok zor hep aklımda kaç gün kaldı bata
12 günüm var daha inan bende öyleyim adetime 1 gün kala falan test yapıcam sabrın sonu selamet diye diye rahatlatıyorum kendimi dua oku bol bol kendine strese girersen etkisi çok oluyor sonra kendine vakit ayır ben öyle yapıyorum şuan tutunması için bol bol besleniyorum dinleniyorum inan ev işini bile bıraktım yüklenmiyorum kendime bol bol uyku var zaten uykudan hiç alamıyorum kendimi kitap oku film izle kendine vakit ayır bedenini de kafanı da dinlendir canım ben mesela kuran okuyorum oda çok ferahlatıyor içimi Rabbim güzel haberler nasip eder inşallah hepimize

Kesinlikle dua etmek çok rahatlatıyor. Bu ay nedense farklı bir stres var üzerimde sürekli gözlerim doluyor dua ederken bile ağlıyorm istemsiz.. Okuldayken bi aklımdan çıkıyor sonrası hep aklımda.. Beslenmeye bende bu ay daha çok dikkat ediyorum bol su içiyorum. Avokado havuç yoğurt sebze vs tüketiyorum

Evet avakoda ve havucun fayda gösterdiğini okumuştum inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Sizce gebelik varmı adete daha 6 gün var

Eklentiler

• IMG20211203152546.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG20211203152625.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG20211203152631.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…