kızlar lütfen yardım edin

valla benim yapmadığım şey kalmadı slayt yaptım,mektupta şiirde yazdım,foto birleştirttim,saataldım,atkıördüm ördüm,gs storeden yastık ve fincan takımı aldım,kazak aldım,parfüm aldım, eşortman aldım vede unuttuğum bi çok şey ama bu sene fena sıkışıcam :)

sende orjinal forma yaptır bu senesengözlerimebaksanab vaybe kaç yıldır cıkıyonuz :eek:

ikinizin resmi olan hani içine sıcak birşey koyunca resim çıkan kupalar var ya onlardan yaptırabilirisn....yada yine resminizi kristala yaptırabilirisin anahtarlık olarak...
bizim flört dönemimizde yoktu böyle şeyler ya...1 yıldönümü hediyesi olarak mektup yazmıştım ...sigara tabakası almıştım gümüş sade üzerinde hiç bir kabartma falan olmayan birşeydi..kenarına ''sevgilime... '' diye yazdırmıştım aynısının çakmak versiyonunuda yaptım bu arada ..sigara tabakasının içine koymuştum mektubu...hoş bir hediye olmuştu

Birşey söyleyimmi,öyle slaytlar,resimli bardaklar v.b. şeyler sadece kızların hoşuna gidiyor. Erkekler böyle şeyleri aslında hiç sevmiyor.Onun ilgileri neyse ona göre birşey al.Mesela benim eşim elektronikten hoşlanır genelde öyle birşeyler alıyorum.Bide sigarayı nargileyi çok sever.nargile almıştım bayıldı.özel marka çakmaklar sigara tablası gibi hediyelere de çok memnun olur.mesela futbol seviyorsa maç cd leri veya futbolla ilgili başka birşey süper olur.Artık erkeklere kendi zevklerimize göre birşeyler almaktan vazgeçelim.

benim bir arkadasim
müzisyyen bir arkadasina bir siir ve sarki söyletmisri cdiye sadece ona özel bir siirdi benim cok hosuma gitmisti
ama malesef bizden gecti artik :))

göz_yaşım canım bizim 4 yıl oldu ve tüm hediyeleri birbirimizle paylaştık gerçi ben hediyeye karşıyım seni seviyorum kelimesi yeter bana o bana alıoken ben almadım mı olmaz tabiki alıştım bendekaydirigubbakcemile5

aybanu sanırım benden büyüksünüz kızmazsanız abla diyeceğim ablacım benim yaşım 18 elektronik eşyalardan hediye alabilmemiz için çalışıo olmamız lazım ki ben evdeyim artı genelde erkekler eşlerinin yada partnerinin yaptırdığı foto,bardak falan ben kimde şahit olduysam çok beğenir ona bakarsanız bende telefon hastalığı var erkek arkadaşım okuo bana gidipte son model telefon alamaz yani bu hepimiz için genelde böledir keşke param olsa en yeni elektronik eşyalardan alabilsem:çok üzgünüm:

evet island bencede bornoz güzel fikirmiş aslında sizinde baya olmuş:sm_cool:

Tabiki abla demene kızmam.26 yaşındayım.Ben aslında pahalı şeyler kastetmemiştim.Zaten bizde eşimle 18 yaşındayken tanıştık o zamanlardan beri aldığım şeylerden bahsetmiştim.Bu günlerin değerini bilin en güzel günler.

X