kızlar lütfen yardım edin

ddeerryyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
74
0
34
kızlar kasım 25 te sevgilimle 1. yılımız olacak onu çok seviyorum ve ilk yılımız olduğu için ikimizi anlatan romantik güzel bir hediye almak istiyorum önerileriniz neler şimdiden teşekkür ederim:eek:

herhalde ben cok güzel bir saat ve cok güzel bir kart alirdim. kartin icine de ona sevgimi anlatirdim.

canım ben o bir yılda neler yaptığımızı anlatan bir mektup gibi bişi yazmıştım... neler yaşadık ; neler hissettim vs... ve 1 yıl boyunca ona hiç seni seviyorum dememiştim... ilk defa o zaman demiştim ... bu tarz bişiler yapabilirsin belki...

aman arkadaşım derdın bu olsun..
başlığı okuyunca hemen diğer formları bırakıp konuyu okudum...
inşallah nice senelere diyorum..
küçük böcüğe katılıyorum güzel bir şarkı eşliğinde yazdığın duygusal bır mektup okuyabılırsın..

kızlar kasım 25 te sevgilimle 1. yılımız olacak onu çok seviyorum ve ilk yılımız olduğu için ikimizi anlatan romantik güzel bir hediye almak istiyorum önerileriniz neler şimdiden teşekkür ederim:eek:

valla bende simdiden düşünüyorum sevgililer gününe ne alcağımıkafamçokkarıştısevgilim futbolu çok seviyo ben ona orjinal ts forması yaptırcam arkasınada yasadıgımız sehrin plakasını ve ismini yazdırcam onun doğum günüde sevgililer gününden tam 1ay sonra ozamanda civili krampon alcam napıyım baska futbol meraklısı saat sevmiyo parfum aldım svit aldım daha ne olsun baska seferede tesbih yaptırcam oltu tasıyla tesbıhın ucunada ismimi yazdırcam benımkı biraz sert sinirli asabı tipli tesbihide sever:içelim:yardım edebildiysem ne mutlu bana:teselli:

kızlar sağolunda saati geçen yıl sevgililer gününde almıştım zaten diğerleride 2mizin birbirimize hep yaptığımız şeyler ama çok sağolun yinede

kızlar sağolunda saati geçen yıl sevgililer gününde almıştım zaten diğerleride 2mizin birbirimize hep yaptığımız şeyler ama çok sağolun yinede

cnm bir de fotografçılar yapıyor sevgilin ile senin resmin bardağın üstüne fotosoplanmıs normalde gördügünde siyah bir bardak ama sıcak bişeyi bardaga doldurdugun zaman siyahlık kayboluyo senin ve sevgilinin resmi cıkıyo diyelım cay doldurdu cay soguyunca o resimde kayboluyo 25ytl :1closedeyes:aklıma geldikce yazıyorum cnm gelirse yine yazarım

çok güzelmiş canım sağol inş.yaptırabilirim ama sen yinede aklına gelince yaz olurmu teşekkür ederim göz_yaşım

valla cnm ben ikimizin ayrı ayrı fotolarını verdim birleştirme yaptılar süper oldu bunu yaptırabilirsin bizimde 4 yıl oldu 4 yılda herşeyi aldım napcam bilmiom bu sene:asigim:

evet o fotolu hediyeler benim de çok hoşuma gidiyor :nazar:

fotoğraflı duvar saatleri,yastıklar,kupalar,camdan biblolar felan yapıyorlar ...hoş bir hediye olur

ya bişi sorcam yanlış anlamayın ama kızlar bir kaçınızın profilinde lise yazıyor bu kadar saat maat almak için gereken parayı kimden istiyosunuz. hani çok değil bende 4 sene önce lisedeydim ve hiç bi zaman öyle toplu param olmadı annemler günlük verirlerdi ve 4 sene önce günlük 20 ytl verirlerdi. ben şimdi saat aldım sevgilime 210 ytl tuttu kredi kartımla aldım limitim 250 ytl 6 ay boyunca geberdim açlığımdan ya. annenizden mi istiyosunuz napıyosunuz valla merak ettim.

ya bişi sorcam yanlış anlamayın ama kızlar bir kaçınızın profilinde lise yazıyor bu kadar saat maat almak için gereken parayı kimden istiyosunuz. hani çok değil bende 4 sene önce lisedeydim ve hiç bi zaman öyle toplu param olmadı annemler günlük verirlerdi ve 4 sene önce günlük 20 ytl verirlerdi. ben şimdi saat aldım sevgilime 210 ytl tuttu kredi kartımla aldım limitim 250 ytl 6 ay boyunca geberdim açlığımdan ya. annenizden mi istiyosunuz napıyosunuz valla merak ettim.

evet babam dısında herkes biliyo annemden bizzat alıyorum vermek zorunda ablamın nısanlısına milyonlar harcarken benim kara kaslı kara gözlüme çok görmesin bir hediyeyişakkıdı

çok yüklenme annene canım sende:KK70: benim annemin limiti 50 ytl idi sevgilime hediye alırken. saati gösterdim kendim aldım diye. kolunu aç bakim dedi. açtım. kendi kolunda saatin bile yok gidip ona alıyosun demişti hiç unutmam:KK70:

çok yüklenme annene canım sende:KK70: benim annemin limiti 50 ytl idi sevgilime hediye alırken. saati gösterdim kendim aldım diye. kolunu aç bakim dedi. açtım. kendi kolunda saatin bile yok gidip ona alıyosun demişti hiç unutmam:KK70:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:eek:da güzel sölemis:roflol:

cnm bence fotomozaik diye birşey var ondan yaptırabilirisn ikinizin şimdiye kadar olan fotolardan küçük parça parça puzle tarzı ama o küçük ayrı resim parçaları bakıldığında ana tek bir ersminizi oluşturuyor yine bu güzel

ya da yine fotonuzu karakalem resmi yaptırıp çerçeveletebilirisn
veya
yine ikinizin birlikte olduğu bir resmi kristal cam içine yaptırabilirisn.
ikinizi anlatan bir hediye olarak resimlerle ilgili şeyler geldi aklıma
kolay gelsin.

bilmiyorum bilgisayar bilgin nasıl ama kurcalarsan öğrenebilirsin aslında. ben geçen sene doğum gününde kendi hazırladıgım bir slaytı vermiştim. windows movie maker la yaptım. fona ikimizin şarkısını koydum, fotograflarımızla ve yazdıgım bir mektupla bi şaheser yarattım. sonra beyaz perdeli ve projektörlü bi cafede değer verdiği bütün insanları davet ettiğim bi süpriz doğum günü partisi hazırladım. pastası gelirken ışıklar söndü ve onca kişinin önünde beyaz perdede hazırladıgım slayt oynamaya başladı. ama cok ugrastırmıstı 2 gece ugrasmıstım yine de değdi onun o mutlulugunu görmeye. hiç bir maddi degeri yok ama ömrü boyunca saklayacagı ve unutamıyacagı bir şey. bikere üzerinde elimin gözümün kalbimin emeği var..

valla benim yapmadığım şey kalmadı slayt yaptım,mektupta şiirde yazdım,foto birleştirttim,saataldım,atkıördüm ördüm,gs storeden yastık ve fincan takımı aldım,kazak aldım,parfüm aldım, eşortman aldım vede unuttuğum bi çok şey ama bu sene fena sıkışıcam :)

X