Kızlar lütfen tahlile bakın. Protein eser doktora ulaşamıyorum cıldırmak üzereyim iki gündür yemekten kesildim.

Sizce kötü bir durum var mı? Anlayanlar için enfeksiyon var mı?

Epitel hucre olmasi normal ama sizinkinin hucre sayisi cok, o kismi bir doktor yanitlasin. Yani bunun coklugu enfeksiyonu da isaret edebilir baska şeyleri de.

Gebe misiniz?

Wbc yüksek ise idrar yolu enfeksiyonu olabilir benim öyle oluyordu. Tabii bir Dr yorumu daha önemli.

Wbc yüksek ise idrar yolu enfeksiyonu olabilir benim öyle oluyordu. Tabii bir Dr yorumu daha önemli.
Doktor izinde 1,5 gündür ulaşamıyorum kendisine. Çok takıntı ettim tansiyonum yükselmesin diye yemek bile yemiyorum.

Epitel hucre olmasi normal ama sizinkinin hucre sayisi cok, o kismi bir doktor yanitlasin. Yani bunun coklugu enfeksiyonu da isaret edebilir baska şeyleri de.

Gebe misiniz?
Evet 25 haftayı bitirmek üzereyim. Başka neye işaret edebilir bilgilendirir misiniz lütfen?

herhangi bir kadın doğum polikliniğine de gidebilirsiniz. illa kendi doktorunuz olması sart değil. eğer bulunduğunuz yerde kadın doğum acili varsa gidin, yoksa pek bir sey yapılmıyor yine polikliniğe yönlendiriyorlar. acil bir durum olduğunu sanmıyorum. aile hekimi bile gerekli yönlendirmeyi yapabilir.

Yarın sabah aile hekimime gideceğim zaten sağlık ocağında verdim tahlili de. Çok teşekkür ederim öyle yapayım ben.

Tahris gibi durumlarda da epitel hucre cikar, korkulacak birsey olmayabilir yani. Bu tahlili nicin verdiniz?
Klasik kontrol amaçlı istedi doktorum. Yani bir rahatsızlığım yoktu verirken. Sadece arada tansiyonum 13 e yükselirdi o kadar

Klasik kontrol amaçlı istedi doktorum. Yani bir rahatsızlığım yoktu verirken. Sadece arada tansiyonum 13 e yükselirdi o kadar
Anladim.

Evinizde tansiyon aletiniz yoksa yakinlardaki eczaneye gidip gunu birlik tansiyonunuzu olcturun, gebelikte tansiyon onemlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…