Kızlar lütfen düşük hakkında bilgilerinizi yazar mısınız?

TurnaBulut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
2.202
1.986
28
Düşük yaptığım söylendi kesem çoktan bozulmuş Biraz yazılanları okudum açık pembe kan dışında lekelenmem yok parçam vs düşmedi yani millet düşer yazıyor sadece mide bulantım daha yeni başlayan sancıların var lütfen nasıl düşük yaşadıysanız yazar mısınız özür dilerim hatırlattığın için yaşadığım için sizi anlıyorum zor bir durum ama korkuyorum bana durumumdan bahsedecek fikir verecek çevremde kimse yok geçen ay kimyasal gebelik bu ay düşük yaşadım cidden korkuyorum kürtaja girmekten

Canm oncelikle cok gecmis olsun allah bir kere daha yasatmasn yasamis biri olatak cok zor bir durum. Bende bir bucuk yil once dusuk yaptim gebe oldugumu ogrendim bi doktordan randevu aldim kontrole gidicektm ama bir kac gun sonra dusuk yaptim. Hersey normaldi evde otururken bi kanama ve hafif kasik agrilari hissettim .kanin rengni hatirlamiyotum ama az miktardaydi. Esimi aradim dusuk yapiyorum galiba dedim . Hastaneye gittik alt ultrasonla muane ettiler bebegin yedi haftalik oldugunu ve keseden ciktini dusugun basladini soylediler . Kurtaja alicaklardi bende istemedim . Tum geceyi hastanede gecirdim eve geldim vee agrilarim sancilarim cok fazla artti kivrandim agridan .cok sık tuvalete cikiyordm tekrar tuvalete girdigimde bi parca dustunu hissettm. vee anladm dustunu .hic bakmadn ciktim .ama agrim ve sancim kesildi dusunce .gerisine esim bakti ben agladigm icin gormek istemedim . Bunyem cok zayif oldugu icin bebegim dusmus . 3 ay sonra tekrar gebe kaldim suan saglikli bir yasinda oglum var . Oglum 10 aylikken tekrar gebe kaldim ama bebegim kucuktu ve maddi imkansizliklardan 26 mayista 5 haftalik kurtaj oldum. Genel anesteziyle 10 dakikalik bir islem hic bir aci ve agri duymuyosn kurtajdanda korkma . Gecmis olsun canm umarim faydali olmusmdur

Eklemek istiyorum . Agri ve kanama baslayinca dusuk hemen gerceklesmiyor en azindan benim ole oldu n once agrilari basladi kanama derken yavas yavas artti ve ben bir bucuk gun sonra tuvaletimi yaparken dusuk yaptim. Aniden de agrilarim kesildi. Eger sana kurtajla alalm diolarsa aldir jcinde parca kalma ihtimaline karsi . Genel anesteziyle hic bise hissetmessn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…