KIZLAR LÜTFEN ÇOK ÖNEMLİ. İstanbul Avrupa yakasında detaylı ultrason.

zencefil16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2012
291
153
Kızlar merhaba. Dün kontrol için doktora gittim ve doktor bebeğimin kalbiyle ilgili Şüphe duydu. Ayrıntılı ultrason girmemi Önerdi. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum bu taraftaki hastanelere Bi şekilde giderim. Gittiğiniz hastaneler hakkında doktor ve fiyat bilgisi rica ediyorum

Ben 21 ekim için randevu aldım Sefaköy Vera tıp Merkezi 280 tl Dedi.40 Dk sürüyormuş renkli cd ve rapor veriyormuş.Medilife 550 tl,Kolan 550 tl fiyat verdi

Kızlar merhaba. Dün kontrol için doktora gittim ve doktor bebeğimin kalbiyle ilgili Şüphe duydu. Ayrıntılı ultrason girmemi Önerdi. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum bu taraftaki hastanelere Bi şekilde giderim. Gittiğiniz hastaneler hakkında doktor ve fiyat bilgisi rica ediyorum
Bağcılar iklim hastanesi 450₺
Kirazlı Yunus Emre Tıp Merkezi 220₺

Valla detayli ultrasonda atıl yüksel’i tek gecerim. Muayenehanesi var, son fiyatlarini bilmiyorum ama yuksektir. Eger sizi cok zorlamayacaksa ona gidin, sislide.

gop kadın sağlığı merkezi ali ekiz e yaptırdım detaylı usg cok iyi bir doktor herşeyi tek tek anlatıyor eşinize çay kahve ikram ediyor adım adım herşeyi anlatıp bitincede toplu bi şekilde değerlendirme yapıyor.
fiyat 500 tl ben cok memnun kaldım

Geçmiş olsun. Ben de çok araştırdım. 300tlye Uzmanlar tıp merkezine gittim. Rıdvan Bey. Bakırköy'de. Her şeyi en ince ayrıntısı ile söyledi ve çok da güzel renkli ultrason resimleri verdi.

X