Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Benim göğsümün ucunun çevresi sanki yırtılıcak gibi acıyo bi süredir. Neden anlamadın ben bunu:KK43:

:KK53: o niyeki acaba ya enteresan bu buymuye isaretmidir acaba sanmiyorum ama umarim oyledir... fazla ostrojen yuklemesi falan olabilirmi ? Kontrol et surekli ne olur ne olmaz:KK43:

Saol canim ben cekilmis aldim zaten dun gecede basladim miktari bilmedigim icin bir tatli kasigi almistim sabahta ayni aksamda alirim 2 tatli kasigi kafi olur herhalde :-)
1 yemek kaşığı idealmiş günde canım o yüzden tatlı kaşığını iyi doldur :)
Ben rezene kaynatip iciorum. Karauzum ckirdegi tozunu hayit tohumunun icine katip kaynatiorum iciorm. Corek otunu yogurtla yiorum. 2. Gunum. Bakcez artikiiinnnn
Kolay gelsin sende hoşgeldin 😄
Bugün göğüslerimde ufak bi ağrı oluştu duşa girerken sutyeni çıkardığımda ağrı arttı 😕😕😕

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım bu sızlamalar önemli sızlama büyüdüğüne işaret ama tabi kullanımlarımızın birkaç ayı geçmesi gerekiyor büyümesi için
Kac gun olduki sen sen baslayali ? İnsallah buyumenin sinyalleridir bu :-) olculerini almismiydin baslamadan ...
KİZLAR BU ARADA BENİM SİZLAMALAR ARTTİ İYİCE AMA OLCMUYORUM HİC BİR OLCSEM Mİ ACABA ?
İyiye işarettir bence ama ölçme canım çünkü hemen büyümüyorlar malesef :KK43: sonra moralin bozulabilir bikaç ay geçsin en azından 1 ay geçsin canım
Agrisi sizisi olan yokmu kizlarr hic olumlu yazilariniz yok ya :KK43:
Benim sınavlarım vardı programım aksadı hep o yüzden bişey yazamadım olumlu yada olumsuz
Benim göğsümün ucunun çevresi sanki yırtılıcak gibi acıyo bi süredir. Neden anlamadın ben bunu:KK43:
Canım sen şerbetçiotu çayı içiyordun dimi ondan ben çok umutluyum bak o büyütüyor olabilir biraz bekle bakalım ama bişey sürüyormusun göğsüne belki sürdüğün şeylerden dolayıda olmuş olabilir

Ama kızlar sızlamalardan ağrılardan hemen panik olmayın bende soya sütü rezene içtiğim dönem adet olmadım göğsüm ağrıyor diye çok korktum bişey mi oldu diye doktora gittim bişey yok demişti kendi kendimize kuruntu yapıyoruz bunları yediğimiz için acaba östrojen zarar mı veriyo diyoruz ama bu yediklerimizde zaten aşırı doz yok ve bizde aşırı yemiyoruz korkmayın, eğer sızlamalardan daha büyük ağrılar olursa yada ne biliyim başka korkacağınız bişey olursa mutlaka doktora gidin ama hemen panik olmayın

Serbetci otunu lise sonda denemistim herguun duzenli olarak sabah aksam ictin kis boynca bana bi faydasi olmadi

Serbetci otunu lise sonda denemistim herguun duzenli olarak sabah aksam ictin kis boynca bana bi faydasi olmadi

Canım kozalak mıydı içtiğin ? Şerbetçiotu en önemlilerinden biri büyütmesi lazım onun :/ belki 6 ay kullanmamışsındır :KK43: niye böyle hiç bişey işe yaramıyor ya

Kurutulmus otun kendisiydi suna dumankayadan duymustum sabah aksam cay gibi demleyip iciyodum otun kendisiyle kopmleks yapiyodum bide bi 4 bucuk 5 ay kullandim ama hic bi gelisme gormedim

Hinik otunu duydum bide onuda aktara sordum gelcek dedi yemege caya fln hep koyup icicekmisiz kompleks yapicakmisiz goguslere 10 nar dakka

Kizlar gene geldim bomba gibi :) cok fena hazirim 2 aya en az 5 cm hedefim :)
Programim su sekilde;
Hergun:
Kahvaltida maydanoz ve 2 ceviz
11:00 ogul otu
15:00 ogul otu
17:30 ogul otu
Keten tohumu
En az 20 dk masaj
Masaj sonrasi buz

Haftada 5 gun:
Maske (giseng, ayvacekirdegi jeli, aloa vera jeli, serum fizyolojik karisimi)
Gunde 3 adet hurma

Haftada 3 gun:
Nohut ustune kimyon
Yarim avakado
Kuru veya yas uzum

Dun basladim ve kesinlikle hergun ne yaptiysam not aliyorum. Programima sagdigim:) kesinlikle farkedecek eminim. Isteyen varsa katilsin bana. Bu arada kilo almak istemedigimden ekmek tuketimim cok az sadece kahvaltida. Ayrica spor yapiyorum pilates tarzi :) her hafta olculerimi paylasirim

İse yararsa yazin yapalimm bizde psikolojim coktu resmen

:KK53: o niyeki acaba ya enteresan bu buymuye isaretmidir acaba sanmiyorum ama umarim oyledir... fazla ostrojen yuklemesi falan olabilirmi ? Kontrol et surekli ne olur ne olmaz:KK43:

1 yemek kaşığı idealmiş günde canım o yüzden tatlı kaşığını iyi doldur :)

Kolay gelsin sende hoşgeldin 😄

Canım bu sızlamalar önemli sızlama büyüdüğüne işaret ama tabi kullanımlarımızın birkaç ayı geçmesi gerekiyor büyümesi için

İyiye işarettir bence ama ölçme canım çünkü hemen büyümüyorlar malesef :KK43: sonra moralin bozulabilir bikaç ay geçsin en azından 1 ay geçsin canım

Benim sınavlarım vardı programım aksadı hep o yüzden bişey yazamadım olumlu yada olumsuz

Canım sen şerbetçiotu çayı içiyordun dimi ondan ben çok umutluyum bak o büyütüyor olabilir biraz bekle bakalım ama bişey sürüyormusun göğsüne belki sürdüğün şeylerden dolayıda olmuş olabilir

Ama kızlar sızlamalardan ağrılardan hemen panik olmayın bende soya sütü rezene içtiğim dönem adet olmadım göğsüm ağrıyor diye çok korktum bişey mi oldu diye doktora gittim bişey yok demişti kendi kendimize kuruntu yapıyoruz bunları yediğimiz için acaba östrojen zarar mı veriyo diyoruz ama bu yediklerimizde zaten aşırı doz yok ve bizde aşırı yemiyoruz korkmayın, eğer sızlamalardan daha büyük ağrılar olursa yada ne biliyim başka korkacağınız bişey olursa mutlaka doktora gidin ama hemen panik olmayın

Artık neden böyle olduğunu bilmiyorum. Adet oldum hatta bugün son günüm falan. Adet olmadan önceki dolgunluk daha gitmedi.
Fakat bu hafta programımı çok iyi uygulayamadım derslerimin yoğunluğu yüzünden. Yine de şerbetçiotunu hiç ihmal etmedim. Umarım bu ağrı sadece büyümedendir.

Artık neden böyle olduğunu bilmiyorum. Adet oldum hatta bugün son günüm falan. Adet olmadan önceki dolgunluk daha gitmedi.
Fakat bu hafta programımı çok iyi uygulayamadım derslerimin yoğunluğu yüzünden. Yine de şerbetçiotunu hiç ihmal etmedim. Umarım bu ağrı sadece büyümedendir.

Canım ölçtünmü söndü mü?

Kızlar merhabalar gelişmeler neler ben 1 ay oldu hiç bişi yapmıyorum ne ilerleme var nede gerileme (çok şükür ki ) bende adaçayı rezene ve ısırgan çayı poşet gene alıcam yarın krem de yapayım başlayacağım inşallah tekrar aranıza katılıcam :) bu arada gelişme var mı kaç cm büyüttünüz

Kızlar merhabalar gelişmeler neler ben 1 ay oldu hiç bişi yapmıyorum ne ilerleme var nede gerileme (çok şükür ki ) bende adaçayı rezene ve ısırgan çayı poşet gene alıcam yarın krem de yapayım başlayacağım inşallah tekrar aranıza katılıcam :) bu arada gelişme var mı kaç cm büyüttünüz

Isirgan ve oğul otu çaylarıma devam ediyorum, ölçmüyorum

Kızlar göğüslerimin içi dolmuş :nazar: bir ara boşalmış gibiydi kendine geldiler :nazar:

Son düzenleme:
X