Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

This is another part of why keeping a careful balance between progesterone and estrogen is soooooo important. Progesterone is more important to the breasts while estrogen is more important to the thighs, butt, and hips. If they're imbalanced, your body shape will be imbalanced.

And that's not to mention all the psychological and much more serious physical implications of imbalance.

The funny thing about this though is that even the slightest imbalance can cause massive body shape changes, imbalances that you wouldn't even really notice otherwise.

Kızlar bakın progesteron göğüs için önemli ,östrojen kalça için önemli diyo

Çok kafam karıştı benim :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

This is another part of why keeping a careful balance between progesterone and estrogen is soooooo important. Progesterone is more important to the breasts while estrogen is more important to the thighs, butt, and hips. If they're imbalanced, your body shape will be imbalanced.

And that's not to mention all the psychological and much more serious physical implications of imbalance.

The funny thing about this though is that even the slightest imbalance can cause massive body shape changes, imbalances that you wouldn't even really notice otherwise.

Kızlar bakın progesteron göğüs için önemli ,östrojen kalça için önemli diyo

Çok kafam karıştı benim :KK43:

Bu hop oille (serbetciotu yagi) ilgili yazan kizin yazdiklarini ben de okudum forumda popo buyutmek isteyenler de var. Dikkatli okumak lazim valla benim popo biraz daha buyurse felaket. :KK70: onun haricinde aldiklari besinleri adet donemlerine gore duzenlemisler. Mesela luteal fazda su besinler folikuler bazda su besinler falan cok mantikli bence. Ve su progesteron isini arastirmak lazim baslibasina ostrojen pek cok besinde var ama progesteron :KK43:(

After reading so many threads i have drafted following plan

1) Estrogen - Ainterol's Pueraria Mirificia pills. 2pills per day(2*500mg) from day 5 to 14.
2) Progesterone-Solaray Vitex chasteberry extract(225mg). In luetal phase from day 15 to 28. 2 pills per day
3) Prolactin- Fenugreek-Nature's Way Fenugreek(610 mg). 1 pill per day from day 5 to 14.
4) Oxytocin -Goat's Rue-1 pill per day from day 5 to 14.
5) Blood circulation herb-Gingko biloba. Nature's bounty(120mg) or swanson brand(60mg) from day 5 to 14.

Buda bi kızın planı onlar hep hormon alıyorlar , östrojen alıyolar ve progesteron, oksitosin ve prolaktin ...

Bu hop oille (serbetciotu yagi) ilgili yazan kizin yazdiklarini ben de okudum forumda popo buyutmek isteyenler de var. Dikkatli okumak lazim valla benim popo biraz daha buyurse felaket. :KK70: onun haricinde aldiklari besinleri adet donemlerine gore duzenlemisler. Mesela luteal fazda su besinler folikuler bazda su besinler falan cok mantikli bence. Ve su progesteron isini arastirmak lazim baslibasina ostrojen pek cok besinde var ama progesteron :KK43:(

Canım şerbetçiotu çayını ben içicem göğüs büyütüyo çünkü ama o kız poposuna sürmüş diye poposunu büyütmüş

Adet döneminden hemen sonra 15 gün östrojen artıyo sonraki 15 gün progesteron yada tam tersi olabilir işte o döngüler bu , yani östrojenin arttığı dönemde östrojeni çok alıyorlar progesteronun arttığı dönemde progesteron daha çok alıyorlar ama biz progesteronu hayıttan alabiliriz

I'm now using plain ole' Flaxseed Oil for about 4 days and have grown an entire inch already. I'm also doing breast massages when I apply the oil. The Flaxseed Oil to me is amazing and has giving me roundness like NOTHING else! It plumps my breasts up and the fullness is amazing!

Kızlar bakın keten tohumu yağıyla masaj yapmış ve büyütmüş yuvarlaklaşmış 4 gündür kullanıyomuş ve şaşırmış baya kız

Son düzenleme:
Kızlar ayrıca birisi yazmış 4 ayda 5 cm büyütmüş 6 ayda 7 buçuk cm olmuş biz burda 4 ay olmadan 5 cm büyüme bekliyoruz çok sabırsızız

Matem bak birazdan paylaşacağım yere , breast nexus sitesinden bir kızın dedikleri

wowo canım okudum hepsini..genel anlamda anladıklarım bizim yöntemimizle benzer şeyler denemişler...ama 5 cm için 4-5 ay uğraşanlarda sabır varmış gerçekten...işte bizde öyle olmalıyız...
ben hiç bişeyi düzenli 1 ay bile yapmadımkii .....
bak şimdi ramazan ayı sabah akşam masaj yapıyorum..birde,gece 12 gibi bi bardak bitki çayı..o kadar..
bu arada nar pekmezi almışlar eve..Daha önceden narında faydalı olduğunu okumuştum.her akşam bi kaşıkta ondan yicem bakalım..artık ne olacak..:26::26:

wowo canım okudum hepsini..genel anlamda anladıklarım bizim yöntemimizle benzer şeyler denemişler...ama 5 cm için 4-5 ay uğraşanlarda sabır varmış gerçekten...işte bizde öyle olmalıyız...
ben hiç bişeyi düzenli 1 ay bile yapmadımkii .....
bak şimdi ramazan ayı sabah akşam masaj yapıyorum..birde,gece 12 gibi bi bardak bitki çayı..o kadar..
bu arada nar pekmezi almışlar eve..Daha önceden narında faydalı olduğunu okumuştum.her akşam bi kaşıkta ondan yicem bakalım..artık ne olacak..:26::26:
Canım bu sefer ben çok özenli davranıcam büyümez diye bişey yok bizimki neden büyümüyo bilmiyorum ama o kadar büyüten kişi varsa bizde büyütebiliriz yeterki sabır ve düzen ben yapıcam bu sefer, yaz sonu başlycam ve en etkili şeyleri kullanıcam östrojen ve progesterona ihtiyacımız var hayıtla şerbetçiotu çayları bence en önemlileri

Canım bu sefer ben çok özenli davranıcam büyümez diye bişey yok bizimki neden büyümüyo bilmiyorum ama o kadar büyüten kişi varsa bizde büyütebiliriz yeterki sabır ve düzen ben yapıcam bu sefer, yaz sonu başlycam ve en etkili şeyleri kullanıcam östrojen ve progesterona ihtiyacımız var hayıtla şerbetçiotu çayları bence en önemlileri iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Canım simdi en azından hangi bitkileri kullanıcağımızı biliyoruz 6 aylık serüvenimizdeÇemenŞerbetçiotuHayıtKeten tohumuOğul otuKüçEğer eksik yazdıysam kusura bakmayın ama mesela hangi yöntemle kullanıcaz biz keten tohumu yemeği düsünüyoduk ama kız yağını sürmüs mesela ben çemen denedim 2-3gün maskesini evet kokuyor ama sabah kalktığında banyo yaptığında ya da sadece sabunladığında koku kalmıyor ve ise yarıcak bence neyse yani demek istediğim hangi otu nasıl kullanıcaz sen baya arastırıyorsun hep beraber aynı yöntemi yapalım ki hem etkileri tartısırız hem de birlik olur destek alırız

Canım simdi en azından hangi bitkileri kullanıcağımızı biliyoruz 6 aylık serüvenimizdeÇemenŞerbetçiotuHayıtKeten tohumuOğul otuKüçEğer eksik yazdıysam kusura bakmayın ama mesela hangi yöntemle kullanıcaz biz keten tohumu yemeği düsünüyoduk ama kız yağını sürmüs mesela ben çemen denedim 2-3gün maskesini evet kokuyor ama sabah kalktığında banyo yaptığında ya da sadece sabunladığında koku kalmıyor ve ise yarıcak bence neyse yani demek istediğim hangi otu nasıl kullanıcaz sen baya arastırıyorsun hep beraber aynı yöntemi yapalım ki hem etkileri tartısırız hem de birlik olur destek alırız

Evet bencede canım, ben yeni açtığım konuda gelişmelerimi oraya yazıcam onlar işe yarycak çünkü,inşallah. Keten tohumunun ben hem yağını kullanıcam hemde yicem, çemeni kullanmycam çünkü o zeytinyağıyla kullanılıyor ama benim göğsümde tüyler var o yüzden ben göğsüme zeytinyağı çörekotu yağı gibi tüyleri kuvvetlendiren yağları sürmicem göğsüme , keten yağı sürücem eğer oda tüyleri kuvvetlendirirse onuda sürmem, onun dışında şerbetçiotu hayıt tohumu oğulotu içicem 6 ay bunları bırakmak yok sabah akşam ve bu sefer olacak bence canım inşallah

Merhabaa
Yeni katıldım aranıza.göğüs sıkıntısı bende de var.ama ben yaş olarak sizden biraz büyüğüm.işe yarar mı bilmiyorum ama denemekte fayda var.yardımcı olurr yol gösterirseniz mutlu olurum.

Merhabaa
Yeni katıldım aranıza.göğüs sıkıntısı bende de var.ama ben yaş olarak sizden biraz büyüğüm.işe yarar mı bilmiyorum ama denemekte fayda var.yardımcı olurr yol gösterirseniz mutlu olurum.

Benim yapacaklarım şerbetçiotu hayıtotu keten tohumu konusunda ilk sayfada yazdım canım hoşgeldin bu arada :) bende pek küçük sayılmam yaş 21 :KK43: büyümeli artıkkkk

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.en kısa zamanda bende kullanmaya başlarım yazdıklarınızı.bu arada yaşım 33.bitanecik de bebiş var.hep küçüktü göğüslerim ama bu aralar hepten kayboldular.anlayamadım.çoook üzgünüm hemde çok.

Kızlar daha önce hep 80 beden olsun göğsüm diyordum ama 75 olsun ona razıyım 70 beden göğsü nasıl 80 yapabilirizki :KK43:

Kızlar daha önce hep 80 beden olsun göğsüm diyordum ama 75 olsun ona razıyım 70 beden göğsü nasıl 80 yapabilirizki :KK43:

Olmuyor olmuyor ne yapsak olmuyor ahh su gogusler hic laf soz dinlemiyor . Nasil buyutcez wowocum ya napcaz boyle 16sinda nisanlimla denize gidicez kapali kapali bikniler giycem buyuk gorunsn diye orda bingil bi gil gogusluler olcak mutsuzluk off off eylulde dugunm var gelinlik fransiz kupurlu sectim askili mecbur kalp yaka ne cok istiyodum gogus yok ama off buyusunler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

75 beden dolgun bi göğüste sonuçta göğüs canım benimde hedefim önce 75 beden tabiiki..
ramazanda çok düzensiz oldu hiçbişey yapamadım.arada masajlar ve şimdide ısırgan çayı içiyorum.birazdan da masaja başlarım..

75 beden dolgun bi göğüste sonuçta göğüs canım benimde hedefim önce 75 beden tabiiki..
ramazanda çok düzensiz oldu hiçbişey yapamadım.arada masajlar ve şimdide ısırgan çayı içiyorum.birazdan da masaja başlarım..

Var mi bi umut cnm bende cok duzensizim bu ara cok sıcak cnm yemek yemek bile istemiyor pek sıcaktan degil caylari icmek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X