Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

canım orda bazıları çok büyük moralini bozma..
bizim ömrümüzde böyle geçecek değil..en fazla seneye yaz ne olup bittiğini anlarız..
bu arada wowo çok faydalı bi paylaşım olmuş..blogda yazılanlar çok kapsamlı,şimdiye kadar okuduklarımın tamamı orda toplanmış gibi..
Bizim olsa olsa maximum 75 olur canım baksana onlar uğraşmadan böyle göğüsleri şans işte genetik,çok şanslı böyle göğüslere sahip insanlar ben kendimi hiç beğenmiyorum göğüs konusunda bide böylelerini görünce kendimi çok eksik hissediyorum :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bizim olsa olsa maximum 75 olur canım baksana onlar uğraşmadan böyle göğüsleri şans işte genetik,çok şanslı böyle göğüslere sahip insanlar ben kendimi hiç beğenmiyorum göğüs konusunda bide böylelerini görünce kendimi çok eksik hissediyorum :KK43:

wowo haklısın ne diyim canım..eksiklikmi? evet..özgüvenimi zedeliyormu...yine evet...
çarem doğal yolları düzenli olarak denemek ve olmadığında silikona başvurmak..
Bazen neden böyleyim diye sorduğum oluyor ama ergenlik döneminde gelişimimi tamamlamadığım ve çok zayıf olduğum bi gerçek...
kimileri benden daha zayıf ama göğüsleri var..buda bi gerçek..yanii hepimizin farklı sebeplerdenbu durumdayım..en fazla bir yıla kadar bu durumu çözmeye çalışırım..
sonrası muamma...

Bizim zaten olsa olsa maximum 75 beden göğsümüz olur büyütebilirsek dahada büyüyeceğini sanmıyorum :KK43: ama bu resimdekilerde çok güzel ya kadın gibiler ben erkek olsam öyle isterdim kendimi bu konuda hiç beğenmiyorum :KK43:

Ben de canım ben de :KK43: annem de benim de kücüktü hamile kalınca büyüdü geri kücülmenis annemin senin de öyle olur iste kuzenlerimin de öyle oldu diyo evet belki ac gözlülük hic göğüs yokken 80 beden göğüs istemek ama hep hayalim 80 bedendi

wowo haklısın ne diyim canım..eksiklikmi? evet..özgüvenimi zedeliyormu...yine evet...
çarem doğal yolları düzenli olarak denemek ve olmadığında silikona başvurmak..
Bazen neden böyleyim diye sorduğum oluyor ama ergenlik döneminde gelişimimi tamamlamadığım ve çok zayıf olduğum bi gerçek...
kimileri benden daha zayıf ama göğüsleri var..buda bi gerçek..yanii hepimizin farklı sebeplerdenbu durumdayım..en fazla bir yıla kadar bu durumu çözmeye çalışırım..
sonrası muamma...
Ben silikon taktiramam o yüzden bu yöntemlerde ısrarcıyım ve düzenli 6 ay yapıcam bu sefer biz burda ne kadar zamandır varız bu zamana kadar yapsaydık belki olurdu ama hep başladık bıraktık program değiştik erteledik sınav dedik ders dedik yaz tatili dedik ben böyle erteleye erteleye pes ederek yapamadım düzgün ama bu sefer yaz sonu başlycam bırakmycam büyütenler nasıl büyütüyo bizde büyütürüz ve 75 olsa yuvarlak kadın göğsü olsa yeterli ama büyütürsem ben gaza gelirim kullanmaya devam ederim öyle olunca belki 75 ten dahada büyüyebilir :) düzlükten tahtalıktan kurtulalımda önce

Ben de canım ben de :KK43: annem de benim de kücüktü hamile kalınca büyüdü geri kücülmenis annemin senin de öyle olur iste kuzenlerimin de öyle oldu diyo evet belki ac gözlülük hic göğüs yokken 80 beden göğüs istemek ama hep hayalim 80 bedendi

80i sonra düşünürüm ben canım 80 evet süper bence en güzel göğüs bedeni 80 beden ama bizimki 70 beden hatta belki daha küçük göğsümüz o yüzden önce 75 yapmaya çalışalım düz olmaktan kurtulalım yuvarlak kadın göğsü gibi küçükte olsa göğsümüz olsa bana yeter ama sonra devam edersek 80e çıkar belki, bu sefer ne olursa olsun aksatmayalım yapalım 6 ay bırakmak yok belki öbür yaza kurtulmuş oluruz

Ben silikon taktiramam o yüzden bu yöntemlerde ısrarcıyım ve düzenli 6 ay yapıcam bu sefer biz burda ne kadar zamandır varız bu zamana kadar yapsaydık belki olurdu ama hep başladık bıraktık program değiştik erteledik sınav dedik ders dedik yaz tatili dedik ben böyle erteleye erteleye pes ederek yapamadım düzgün ama bu sefer yaz sonu başlycam bırakmycam büyütenler nasıl büyütüyo bizde büyütürüz ve 75 olsa yuvarlak kadın göğsü olsa yeterli ama büyütürsem ben gaza gelirim kullanmaya devam ederim öyle olunca belki 75 ten dahada büyüyebilir :) düzlükten tahtalıktan kurtulalımda önce

iPhone 'den Kadınlar Kulu?bu? aracılığı ile gönderildi

Kizlar muhabbetinize atliycam ama.:)) Ben de iki sene once basladim bu ise ama bi yontemi duzenli olarak en fazla 10 gun yapmisimdir. Yine de az bucuk fayda gormedim desem yalan olur. Breast nexus diye bi forum var orda kullanicilarin altinda ne zamandir yaptiklari ne kadar buyuttukleri yaziyo. İnsanlar 5 ay 9 ay 1 sene falan ugrasmislar. Ve buyutmusler. 15 cm buyuten bi kadin vardi, ve eger profil resmi kendisininse kadinin yasi +35. O siteye bakin biraz moral bulursunuz. :))

Kizlar muhabbetinize atliycam ama.:)) Ben de iki sene once basladim bu ise ama bi yontemi duzenli olarak en fazla 10 gun yapmisimdir. Yine de az bucuk fayda gormedim desem yalan olur. Breast nexus diye bi forum var orda kullanicilarin altinda ne zamandir yaptiklari ne kadar buyuttukleri yaziyo. İnsanlar 5 ay 9 ay 1 sene falan ugrasmislar. Ve buyutmusler. 15 cm buyuten bi kadin vardi, ve eger profil resmi kendisininse kadinin yasi +35. O siteye bakin biraz moral bulursunuz. :))

orda hangi yöntemleri deniyorlarmış peki..bende bi bakayım..

orda hangi yöntemleri deniyorlarmış peki..bende bi bakayım..
Ya cok detayli inceleyemedim ben ingilizcem pek iyi degil. Baya genis bi forum pek cok yontem var. Ama genelde bitkisel kapsul falan kullaniyolar ve kullandiklari seyleri adet donemlerine gore duzenlemisler. İyice oturup incelemek lazim.

Ya cok detayli inceleyemedim ben ingilizcem pek iyi degil. Baya genis bi forum pek cok yontem var. Ama genelde bitkisel kapsul falan kullaniyolar ve kullandiklari seyleri adet donemlerine gore duzenlemisler. İyice oturup incelemek lazim.

evet canım bende baktım sayfa çeviri yapıyor otomatik ama yinede yazdıkalrını anlamadım..
sadece göğüs büyütme üzerine kurulu faydalı bi forum bence ..tabiii anlarsak

evet canım bende baktım sayfa çeviri yapıyor otomatik ama yinede yazdıkalrını anlamadım..
sadece göğüs büyütme üzerine kurulu faydalı bi forum bence ..tabiii anlarsak

Aynen canim,ama kullandiklari bir iki seyi arattim googledan bazilari turkiye'de satilmiyor. Yurtdisindan bu tarz besin takviyelerini almak da yasakmis, gumrukten gecirmiyolarmis. Ama yine de okumak lazim bu siteyi. :KK43:(

Aynen canim,ama kullandiklari bir iki seyi arattim googledan bazilari turkiye'de satilmiyor. Yurtdisindan bu tarz besin takviyelerini almak da yasakmis, gumrukten gecirmiyolarmis. Ama yine de okumak lazim bu siteyi. :KK43:(

ingilizcesi iyi olan arkadaşlar olsa keşke..orda bariz bi şekilde büyütenler olmuşmu acaba ya yaptıkları sağlıklımıdır değilmidir bilmiyorum ama en çok ilgimi çeken Pueraria Mirifica
daha öncedende çok okumuştum bu bitkiyi ama Türkiyede yok.
sadece st.herb kremlerinin içinde var

ingilizcesi iyi olan arkadaşlar olsa keşke..orda bariz bi şekilde büyütenler olmuşmu acaba ya yaptıkları sağlıklımıdır değilmidir bilmiyorum ama en çok ilgimi çeken Pueraria Mirifica
Var aslinda kapsulu simdi site ismi vermiyim de. Reklam olmasin:) Simdi okulum acilana kadar ugrasicam olmazsa son carem o bitki:KK43:.

Kızlar benim ingilizcem iyi o siteyide biliyorum daha öncede bakmıştım oraya ama şimdi inceleyecek vaktim yok daha sonra bakıp bişeyler bulursam önemli burda paylaşırım, daha önce bu forumda paylaşmıştım zaten mesela bir kız o forumda yazmıştı keten tohumuyla D cupa çıkarmıştı göğsünü

Matem bak birazdan paylaşacağım yere , breast nexus sitesinden bir kızın dedikleri

"Message
Diannette
Junior Member

Hello, guys!! So i've tried a lot of things to make my butt bigger, maca root, fenugreek, exercises and so on...but NOTHING helped me. It seemed like the fat would go anywhere, but my butt always stayed the same, small and flat.

...sometimes, i was drinking Hop tea, and one day, i decided that i'm gonna make hop oil, because it retains water and fat in the places where you put it. it was the best idea ever i boiled hops in olive oil for 3 min, then put it all in a jar and left it for 2 weeks, in a dark place. i started applying the oil on bum 3 weeks ago, DAILY, and i already see results, even my mom noticed it, that my bum is a bit bigger it's definitely more fat and round, i was shocked when i saw fat on my butt, because it was always super flat. honestly, i didn't think this will help me, because i tried so many things...but it did! it's the only thing that gave me results."

Kızlar burda diyoki bu bayan , biçok şey denemiş sonuç alamamış arada bir şerbetçiotu çayı içiyomuş daha sonra şerbetçiotunu yağda kaynatıp 2 hafta bekletip 3 hafta boyunca hergün sürmeye başlamış ve dümdüz olan poposu büyümüş annesi farketmiş kızda şok olmuş falan

Poposu ne alaka bende bilmiyorum göğüs büyütme forumu değil miydi orası :KK9:

Son düzenleme:
Kızlar o forumdakilerde yazmışlar östrojen ve progesteron birlikte olması lazımmış göğüs büyümesi için ve progesteron hapları alıyorlarmış bitkilerdende östrojen alıyorlarmış
Biz progesteron hapı alamayacağımız için progesteronu hayıt otundan alacaz

Today is my 13th day of being on fenugreek an red clover, and here are the results so far...
Increased fullness and roundness!!
Also my starting measurement across my breasts was 92cm
Currently the measurement shows 93cm so looks like i increased by 1 cm yeyyy
My period isnt due for another 12 days or so, i hope i dont loose the growth wen it comes, my happiness and increased confidence are just undescribable haha
(This post was last modified: 13-07-2012 10:35 AM by veronicas2257.)

Kızlar bu da çemenotu ve kızıl yoncayla 13 günde 1 cm büyütmüş

As per herbs, Damiana, White Peony, and Sage all help to boost progesterone production.

Kızlar burda progesteronu artıracak bitkileri yazmış biri, damiana , white peony ve sage

X