Kızlar lütfen bakın fotolu

Cok sevincle okudum konunuzu. Saskinlik ve sevincinizi o kadar iyi anliyorum ki çünkü cok direncli, neredeyse hic adet gormememe sebep olan pcostan muzdarip, umutsuz biriydim ben de. Su an 34. gebelik haftamdayim, mudahalesiz bir gebelik oldu benimki de bekledigimin aksine.
Ilk kanımda hcg 80 seviyelerindeyken ogrenmistim ben de. Hcg 2000lefe cikana kadar yapilan ultrasonlarda hicbir doktor kesin bir sey soylemiyor zaten, su an kesenin sekli vs cok yol gosterici degil (bu asama icin) yapmaniz gereken 2 gun sonra kan testini yenilemeniz. Mevcut sonucunuzu hrmen hemen 2ye katladiginizi gorurseniz bir kadin dogum doktorundan randevu alirsiniz. Cok tebrik ederim, tamamina ermesi dilegiyle 🌸
Ben de sizi tebrik ederiim evet bugün çok şaşırtıcı birgün yaşadım söktürücü içecektim öncesinde bi test yapiyim dedim konu nerelere geldi😂

Canım mesela 2 gün sonra kan verdim 2katına çıktı diyelim o zaman mı net bi şekilde hamileyim diyebilcem yoksa 1-2 hafta mı sürüyo hamileliğin netleşmesi
Aaa hamileymissin yeni farkettim Rabbim sağ salim kucağına aldirsin canım benim çok mutlu oldum bendede pcos var Çarşamba hsg cekincem rahim filmi nolur bana da dua et banada umut oldun 🙏🙏

Aaa hamileymissin yeni farkettim Rabbim sağ salim kucağına aldirsin canım benim çok mutlu oldum bendede pcos var Çarşamba hsg cekincem rahim filmi nolur bana da dua et banada umut oldun 🙏🙏
Ben hala net emin değilim şu değerim artarsa 2 gün sonra kan verince o zaman içim rahat edecek. O kadar olumsuza alıştım ki olumluya inanamıyorum😂 Canımm elbette dua ederim inşallah sende hamile kalırsın. Eşinle beraber sabah namazına kalkın bol bol dua edin inşallah seninde pozitif olur rahat edersin🙏🏻🙏🏻

canım benim o kadar sevindim ki kendim hamileymişim gibi sevindim inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler ve alırsın kucağına bebeğini 🥳🫶🏻🫶🏻🫶🏻💕

Teşekkür ederiiim canım artık değerin artmasını bekliyicem olumsuz bir şey olur diye ailelere haber vermedim henüz dua et inşallah artar değerim 💞💞💞🌸🌸🌸
Çok mutlu oldum senin adına baştan sona okudum 🥹 bende de pkos var nerdeyse 1 senedir deniyoruz daha birşey yok bu ay ovülasyon testi denemeye başladım inşallah bende böyle haber verebilirim 🥹

Teşekkür ederiiim canım artık değerin artmasını bekliyicem olumsuz bir şey olur diye ailelere haber vermedim henüz dua et inşallah artar değerim 💞💞💞🌸🌸🌸
Ay çok mutlu oluyorum böyle haberleri görünce 😍 bizde de ileri hareketlilikte sıkıntı varmış. Aşılama deniyoruz ama çok umutlu değil doktor. Tüp bebek gerekli dedi, Umut oluyor insana gerçekten ☺️ sizin değerleriniz nasıldı.

Bakar mısınız sizce gebelik olabilir mi tek belirtim gögüslerimin ağrısı
Ben de pkos var eşimin de sperm sayısı çok düşük tüp bebeksiz hamile kalma ihtimalim sıfır dedi doktorlar. Yaptım anında çıktı test bozuk olunca böyle mi olur
Pozitif bence bozuk falan değil.
Aynı şeyler bize de söylendi zamanında. Sizinle aynıyız. Eşimin sayı düşük doğal yoldan asla olmaz dediler. Ben de hafif pcos var. Sonuç iki kez doğal yoldan hamile kaldım😂

Ay çok mutlu oluyorum böyle haberleri görünce 😍 bizde de ileri hareketlilikte sıkıntı varmış. Aşılama deniyoruz ama çok umutlu değil doktor. Tüp bebek gerekli dedi, Umut oluyor insana gerçekten ☺️ sizin değerleriniz nasıldı.
İnş olumlu haberi alırsınız canıım. Bugün test verdim sonucumun artmasını bekliyicem işte dış gebelik olmadığını anlamak içinn

X