Kızlar lütfen bakın fotolu

Canım sonuç çıkmış
Doktor 5 gibi arayacak anlamıyorum sence olumlu mu
Merhabaa, ben kadın doğum hemşiresiyim gebelik var gibi görünüyor ancak dış gebelik gibi durumlarda da yükselebiliyor Beta HCG. Zaten tekrar ultrason bakılıp teyit edilir. Yüksek ihtimalle gebesiniz hayırlı olsun şimdiden :))

Merhabaa, ben kadın doğum hemşiresiyim gebelik var gibi görünüyor ancak dış gebelik gibi durumlarda da yükselebiliyor Beta HCG. Zaten tekrar ultrason bakılıp teyit edilir. Yüksek ihtimalle gebesiniz hayırlı olsun şimdiden :))
Canım emin misin kesin mi şuan gebelik görünüyor

Canım sonuç çıkmış
Doktor 5 gibi arayacak anlamıyorum sence olumlu mu
Sevincini şaşkınlığını okudum da gözlerim yaşardı 😍 5 üstü gebelik var demek oluyo tebrik ederim Allahım sağlıcakla arttırsın değerini 2 günde bi kan vererek artışı takip edersin betan 1500 üstü olunca kese net görünür ❤

Canımmmmm çok mutlu oldum doktorum arayacak birazdan dış gebelik olursa onu nasıl anlarım
İlerleyen haftalarda kontrollerle kesinleşir. Ama o ihtimali düşünmeyin şu an, düşük bir ihtimal, keyfini çıkarın hamileliğinizin. Tekrar tebrik ederim.

Sevincini şaşkınlığını okudum da gözlerim yaşardı 😍 5 üstü gebelik var demek oluyo tebrik ederim Allahım sağlıcakla arttırsın değerini 2 günde bi kan vererek artışı takip edersin betan 1500 üstü olunca kese net görünür ❤
Ayy nasıl mutluyum ve hala inanmıyorum eşimde bence ellerimiz buz gibi şok oldum nasıl hamile olabilirim 🥹🥹🥹

Hamilesin 🫠🥰 234 çıkmış. 2 gün sonra tekrar kan verip artışa bakın. Düzenliyse 4 5 gün sonra doktora randevu alın kese için. 🫠
Canıımm olumsuza dönme ihtimali olur mu acaba kaç günlük hamileyimdir ya
Çok teşekkür ederiimm desteğin için güzel yorumların içinn

X