kızlar lütfen bakarmısınız

bi de bikac gubdur ellerim ayaklarim buz gibi .hele ayaklarim.. coraplarimi ufoda isitip isitip giyiyorum.

ahh kızlar ahhh benimde bu ay 10 gün gecikmişti hemde tüm belirtiler vardı nerdeyse ama fossssssssss çıktı yani yok birşey dün adet oldum hemde kan testini yaptırdım geldim adetlendim çok üzücü inşaallah hamilesinizdir güzel haberlerinizi bekliyorum kızlar

yaptım canım şimdi ikinci cizgi hafif silik cıktı varmıdır sence

tebrik ederim canım hamilesin. benimde öyle çıktı inanamadım hergün test yapıyordum en sonunda koyu çizgi çıkmaya başladığında hamile olduğuma inandım. o kırmızı çizginin koyuluğu hcg hormonunun seviyesine bağlıymış. hamileliğin yeni olduğu için çizgi pembe çıkıyor. adetin 10 gün kadar geçince koyu kırmızı çıkmaya başlıyor.

kızlar ben bügün yine test yaptım tek cizgi cıktı hamile degilim heralde ama adette olmadım pazartesi günü doktora gitcem bakalım hayırlısı olsun ama cok üzgünüm

kızlar malasef hamile degilim adet oldum bügün inşallah bidaki aya kaldı artık

üzmemeye calışıyorum canım ama büyük hayal kırıklıgına ugradım

selam arkadaşlar kendinizi üzmeyin allahtan herzaman hayırlısını dileyin bende 9 ay olmak üzere evliyim eşimle çok istiyoduk çocuk ve 2 ay önce hamile olduğumu duydum ve eşimle mutluluktan uçacaktık ilk muaneye gidince doktor pek ümitsiz konuştu bebeğin hiç gelişmemiş dedi git 2 hafta sonra gel dedi ve eşimle pazartesi günü muane için doktora gittik ve doktor kalp atışı yok alttan muane edecem ve etti doktor bana bebek ölü demezmi kürtaj olacaksın dedi eşimle gözyaşımızı tutamadık ve aldılar benden çok üzüldüm ama üzülmek elde birşey etmiyo demek kısmet değilmiş allah olmayanlara sağlıklı ve salih evlatlar versin!.. (aMiN)

bu arada kızlar kürtajdan hemen sonra hamile kalsam bi tehlikesi olurmu olmaz mı bilen lütfen cevap yazsın şimdiden tşk ederim!..

X