Kızlar korkuyorum çok acil yardım

Sen kendidemisin ya bunu buraya yazman bile zaman kaybi..sezeryan ameliyatlarinda ufacik bi bagirsak kacagi ölümle sonuclaniyor sen buralardan bilgi almaua calisyorsun.cok acil bi sekilde dr a gitmelisin dedigin dogruysa
Sezeryan derken bekarım doğum felan yapmadım tabi ki doğru

Yarın hastaneye gidip bilgi vereceğim size
Geçmiş olsun canım. Çok rastlanan bir durum değil herhalde. Sayende internette araştırınca öğrendim rektovajinal fistül diye bir hastalık varmış. Önceden belirti vermezken ishalle ortaya çıkabiliyormuş. Kullandığın bitki ishale yol açmıştır belki ondan böyle olmuştur. Durumun aciliyetini bilmiyorum tabi. Tıbbi danışma hattı olan hastaneler var internette arayınca çıkıyor acıbademin var mesela. En azından acile gitmeli misin bekleyebilir misin belki bir yönlendirme yaparlar. Diğer türlü nasıl için rahat yatabilirsin ki? Annenlere bitkiden bahsetmek istemiyorsan ishal oldum durmuyor de, karnım ağrıyor de, gaz sancısı bile acillik eden bir ağrıdır. Evde kalacaksan uzan ve bol su iç. Sıvı kaybı olmasın bir de. Yatmak vajinal akıntı durumunda yapılacak şey. Yardımcı olabilmek niyetiyle söylüyorum ama sağlıkçı olmadıkça buradan ne söylesek boş. Danışma hattına en azından aldığın tavsiyelerin uygunluğunu sor. İnşallah önemli bir şey değildir. Acil şifalar.

Olur mu tabiki dedikleriniz benim icin önemli inşallah öyledir kendimi rahatlatmaya calısıyorum acı cehre ictim ondan dolayı oldu vs diye ama böyle birseyin olmaması gerekir. Yani acı cehreden olmustur normaldir diyemiyorum

Arıyayım bi konusayım bulundugum sehirde var mı diye

Ondan bi ara bende denedim tadı okadar kotuyduki cignedim hemen attım ama 1 hafta kendime gelemedim ishal mide bulantısı karın ağrısı baş dönmesi çok kötü olmuştum bana dokunmustu yaramadı hiç sizede ters etki yapmıştır bi doktora gidin

tedavi erkenden olunmalıymıs ates karın agrısı ve ıshal yapıyormus bu yeşil akıntı sende aynı zmanda tualete cıkamadıgından baskının vajenden atıldıgını dusunuyorsun cokta agır kötü bir kokusu varmıs e yeşilde oldugundan halıyle bagırsak akıntısı sanmıs ta olabilirsin parazıt mi mantar mi neymıs bunu yapan vajına kendi dogal akıntısı hep bu mantarlara karsı koruma görevi görüyor zaten bu hastalıgı yapan parazıtte klozet kapaklarında bile 6 saat canlı kalabiliyomus bulasmıs oalbilr sana biyerden dikkat et acıl sıfalar diliyorum

O zıkkımı bende kullandım millet kilo vermek icin alıyormuş salak aklım gittim aldım aktardan ve yedim
O gece eşim yurtdısındaydı küçücük bebeğim var , geberdim evde o kasık agrısından mide guruldamasından agrıdan...
Hala aklıma geldikçe deli olurum,acı eşiğim yüksektir ama o gece eşim evde olsaydı hastaneliktim,agrıdan uyuyamadım bile, kaç saat agrı çekip sbha karşı uyudum, birdahamı tövbeeeee
Hafife alma Dr a git konusahibi

Bulunduğum şehrin acilini aradım. Durumu anlattım vajinadan gelmiyodr sana öyle geliyodur dedi bende peçeteyle kontrol ettiğimi ve vajinadan geldiğine emin oldugumu söyledim acile hemen geleyim mi yarın polikliniğemi gideyim dedim. Genel cerrahiye gitmemi söyledi çok korkuyorum ameliyat felan okudum yani makattan vajinaya neden geçsin ki felan dedi

Tuvalete cıkabildinşz mi ben cıkamadım yani anlayamıyorum ondan bile olsa vajinamdan gelmesini normalleştşremiyorum

Gastroenteroloji bölümü de bakar.

Yani bağırsağın baskıyla vajene gitme ihtimali hic mi yok ? Kendimi rahatlatmak istiyorum enfeksiyon oldugunu düşünmğyorum 1 hafta önce adet düzensizliğim icin gittiğimde idrarda bakıldı bi sorun yoktu

Ben kullandım berbat ti bende de ishal yaptı ve ilk ben de öyle zannettim ishal o kadar çöktü ki vajinayada geliyor yani yayılıyor içini rahatlatmak için söylüyorum ama sen yine de ihmal etme bir de felaket baş ağrısı yapıyor acı cehre

Ya ama şöyle ben idrarımı yapmaya gittim onu yaptım peçeteyi silince gördüm isal oldum farketmedim dedim makatımı sildim ne yazık ki tertemiz vajinayı sildim ordan gelmişti tabiki öyle coooook yoğun değildi ama oraya sızmış gibiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…