Kızlar kızımı gördüm

Mev*Can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
7.348
91
şu an o kadar mutluyumki dün eşimle birlikte 4 boyutlu ultrasona gittik ve nihayet kızımı gördüm o kadar tatlıki inanırmısınız aynı bana benziyor ( eşim çok kıskandı tabii ) minicik elleri ayakları insanı alıp içine sokası geliyo..
gerçi kızım biraz inatçı çıktı on dakika boyunca elleriyle yüzünü kapadı ama doktor karnımı sallaya sallaya beni bi sağa bi sola çevire kızıma yüzünü açtırdı..
bu arada beklenen günden 15 gün önce doğum yapabilirmişim çünkü benim yaramaz boy ve kilosuna göre biraz fazla ağır geldi diğer hamişlere göre 2 hafta önden gidiyomuşum ben..
anlıycanız erken doğum yapmazsam bi tosuncuk dünyaya getirecem:nazar: sevindiğim bi noktada şu an herşey normal kızım çok sağlıklı ve normal doğum yapabilirim...
kızlar gerçekten harika bi duyguymuş herkese tavsiye ederim..darısı diğer hamişlerin başına:))

ne kadar güzel bebeğine erken kavuşacaksın...allah kucagına almayı nasip etsin inşallah cnm

ne guzel canim masallah
allah nazarlardan saklasin sizleri
bebegini saglikla al kucagina insallah ...

canancım maşallah diyeyim önce.ne güzel bebişini gördün ve herşey yolunda gözünüz aydın.canım bişey sorucam 4 boyutlu ultrasona nerde girdin,rutin kontroller dışında ayrıcamı girdin yoksa doktorunda 4 boyutlu ultrason varda muayenede onunlada mı bakıyor.bende girmek istiyorumda benim doktorda yokmuş.bilgi verirsen sevinirm canım.

allah nazarlardan saklasın okadar heyecanlı anlatmışsınki benim bile içim kıpır kıpır oldu ayyy bende acilen gitmek istedim bi an süpersin allah analı babalı büyütsün canım ...

canancım maşallah diyeyim önce.ne güzel bebişini gördün ve herşey yolunda gözünüz aydın.canım bişey sorucam 4 boyutlu ultrasona nerde girdin,rutin kontroller dışında ayrıcamı girdin yoksa doktorunda 4 boyutlu ultrason varda muayenede onunlada mı bakıyor.bende girmek istiyorumda benim doktorda yokmuş.bilgi verirsen sevinirm canım.

efet semacım ya benim doktorumdada yok ben şimdi onu düşünüodum sırf bunun için doktormu deiştirsem die bide videoya alıolar biliomusun ondanda yok benim doktorumda acaba 1 ayda olsa sırf bunlar için başka bi doktoramı gitsem çok kararsız kaldım canan bize bilgi verirsen bu konuda seviniriz :uhm:

kızlar benim gittiğim hastanedede 4d yok bunları özelde yaptırıyoruz zaten karne karşılamıyo ücretli olarak gidiyoruz kendi isteğine bağlı doktorum istersen git hemde bebişini görürsün demişti..bundan ziyade çok fazla ilgileniyolar bebeğin bütün ölçümlerini yapıyolar normal yada sezeryan olacağını ve gelişimene göre bebişi ne zaman doğuracağını söylüyolar ankarada servet ünsal var oraya gittim..bi şey daha diyim görüntüyü alabilecekleri en güzel haftalar en geç 25 den 30 a kadar bu haftadan sonra görüntü iyi olmuyo dedi doktor benimki uzun boylu olduğu için bizde anlamak için çok zorlandık..

efet semacım ya benim doktorumdada yok ben şimdi onu düşünüodum sırf bunun için doktormu deiştirsem die bide videoya alıolar biliomusun ondanda yok benim doktorumda acaba 1 ayda olsa sırf bunlar için başka bi doktoramı gitsem çok kararsız kaldım canan bize bilgi verirsen bu konuda seviniriz :uhm:

canım bence sende gitmek için acele et çünkü en idael haftadasın zaman geçtikçe görüntü güzel çıkmıyo bebiş büyüdükçe kendini iyice kapatıyo.bende 28 haftalığım ama benimki maaşallah 30 haftalıkla aynı ölçüde çıktığı için kızım karnımda iki büklümdü o haline o kadar acıdımki:KK43:( oturmama artık daha dikkat edicem bide 2 foto veriyo en güzel pozunu yakalayıp 10 dak cd çekimi veriyo oturduğunuz şehirde mutlaka bunu yapan özel yerler vardır bi araştır derim..

canan fiyatlar nasıl canım.ssk karşılamıyor sanırım pahalı bişeymi?

hayırlısı olsun canım allah o duyguyu hepimize nasip etsin saglıklı sihattli bi evlat inşallah olmayanlarada nasip olur inşallah

herşey gönlünce olsun canım. Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. inş

canan fiyatlar nasıl canım.ssk karşılamıyor sanırım pahalı bişeymi?

canım valla ben 70 ytl ye yaptırdım.ortalama fiyatlar hep bu şekilde burda ama sanırsam istanbulda biraz daha farklıdır...iyi araştırman lazım burayı bana çok kişi tavsiye etmişti..

kızlar maalesef karnelerimiz karşılamıyo bendede emekli sandığı karnesi var ama özel olduğu için ücret yatırmamız şart..

Benimki Kendini Hiç Göstermemişti Ama Hep Meraktaydim Ama Doğunca Da Kiz Dedim Göster Kendiniii...

X