Kızlar kızımı gördüm

ya ben özele gidiorum dktorumun kendi muayehanesi ama onda 4d ultrason yok ben 80 ytl veriorum bidahaki ay vermiorum sskdan çok korkuorum bakalım doğuma nasıl gitceksem artık hayırlısı ama bu dediğinize mukakkak yaptırmam lazım :)gerekirse dr değiştiricem bile çok hoş yaa

ya ben özele gidiorum dktorumun kendi muayehanesi ama onda 4d ultrason yok ben 80 ytl veriorum bidahaki ay vermiorum sskdan çok korkuorum bakalım doğuma nasıl gitceksem artık hayırlısı ama bu dediğinize mukakkak yaptırmam lazım :)gerekirse dr değiştiricem bile çok hoş yaa

benim doktorumunda özel yazanesi çok pahalı o yüzden bende hastanesine gidiyorum çok mecbur kalıp bi kez gitmiştim ama ordada 4d yoktu.ben bunu bi özel poliklinikte yaptırdım özel yazahanelerde yok zaten 4d dediğim gibi poliklinik tarzı yerler araştır bence çokta geç kalma derimm

Canancım bende geçen hafta renklide görmüştüm kızımı o yüzden yazdıklarını okurken aynı heyecana kapıldım hemen, gerçekten de insan çok duygulanıyor ve bir an önce bebeşine kavuşmak istiyor. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

kızlar okudukça heyecanlandım.bende çok istedim.uygun haftalara gelene kadar araştırmaya başlasam iyi olacak.çünkü burası küçük biyer.umarım bulabilirim

X