Kızlar kasım ortasına kadar batı olanlar gelsin belirtilerimizi paylaşalım

reglime 5-7 gün var ama kasıklarımda ve belimde ağrı var göğüslerim şişti hafif ama sanırım bunlar regl belirtisi
bugün test yaptım tek çizgi çıktı
bende yapcam ama tek çizgi çıkıp, umutsuzluğa düşmekten korkuyom..

inş canım..

inş canım hamişsindir. hamişiktir.

Bekle biraz daha hamis olabilirsin. Yerleşme kanamasi olabilir kahverengi leke :)

Hadi bakalım inşallah hamissindir hamisizdir :)
çünkü ben 23 nisanda kaza ile hamile kaldığımı öğrendim.
eşim havalara uçtu. aldı beni zıplattı..koştur koştur doktora götürdü..
29 mayısta ölmüş karnımda kürtaş oldum.

3 ay korunduk.
geçen aydan beri vira bismilliah deyip yapıyoz ama sonuç yok. hayırlısı..

Bekle biraz daha hamis olabilirsin. Yerleşme kanamasi olabilir kahverengi leke :)

İnşallah canım bakalım bekliyorum hala adet olmadım... Dün gün içinde sadece bir damla kan geldi peçeteye o da pembeydi. Ya geç regl olucam ya da bebiş var. Akşam test alıp yarın sabah yapıcam belki bişeyler çıkar.

Hadi bakalım inşallah vardır gülüm ya

Selam kızlar. BAT 28 ya da 29 Ekim. Bu ay 15.ayımız.eşimde de bende de bir sıkıntı yok ama henüz bebek de yok. Nasip beklemedeyiz. Benim belirtilerim her ay yumurtlamadan sonra başlayan göğüs ağrım yok sadece uçları acıyor. Çok olmamakla birlikte kesintisiz yumurtlamadan beri devam eden beyaz sarı akıntı. Diğer her şey normal. Midem de bulanıyor gibi ama o boğazım ağrıyor ondan da olabilir. Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

kan testi yaptırdın mı peki yosa idrar testine göre mi söylüyosun negatif diye nm

Kan değil idrar bebeğim ya 2 tane farklı marka gebelik testi silik çıktı bende erken gebelik testi aldım sonucu rahat göreyim diye ama bomboş. Regl bekliyecem gelmezse kana giderim

kan testi yaptırdın mı peki yosa idrar testine göre mi söylüyosun negatif diye nm

Kan değil idrar bebeğim ya 2 tane farklı marka gebelik testi silik çıktı bende erken gebelik testi aldım sonucu rahat göreyim diye ama bomboş. Regl bekliyecem gelmezse kana giderim

hemen salma kendini benimki 1 gün kala ve 2 gün kala yaptım negatif 1 gün geçince silik çıktı o da çook silik ti kan verdim sonuç geç döllenme içini rahat tut inşallah kırmızılar değilde bebiş gelecek

Bekliyecem Birtanem elimden başka bişi gelmiyor 3 gün var regl bakalım hersey kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…