Kızlar kafam çok karışık

ckozkan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
403
2
Birkaç gündür kafam karışık doğuma az kaldı şimdiye kadar normal olsun sezeryan olsun pek düşünmedim iyibir anestezi (epidural vs.) ve doğum sonrası bakımla herşeyi idare edebileceğimi düşünüyordum...Doktorumuz tıbbi geçmişimizden dolayı (yaşadığım düşükler vs.), riske atmayalım sezeryan yapalım diyor. Vücudum kendini resmen doğuma hazırladı bebişim döndü bana bir sorun çıkmayacakmış gibi geliyor doğal olsun istiyorum bir yandan da kuzucuğumu riske atmak istemiyorum...Ne diyorsunuz?

Bence doktorunun dediğini yapmalısın, sonuçta adam tecrübe sahibi...

Doğum şekli anne adayları için tam bir karmaşa,heyecan,biraz korku.Ama doktorunun söylediklerini yada tercihini kulak arkası etme.Bence doktorun karar versin canım

ikili test yaptırdık riskli çıktı amniosentez önerildi ama iki hafta sonra yine bakılacak sonra karar verilecek bu iki hafta nasıl geçer:roflol:

bence drunu dinle o ne diyorsa onu yap drlar genelde normal doğumdan yana ama sezeryan diyorsa öyle yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…