Kızlar hiç gücüm kalmadı çok yoruldum...

Bu arada burda mesele ben deilim, konu sahibi arkadaşımız ciciozun bi problemi var, onunla ilgilenmeliyiz vereliniortak

canım yazdıkların,uğraşman didinmen benim için beni çok mutlu etti,öyle ki zaman zaman hedef tahtası oldun Ben kararımı verdim,işi çok kurcalamayacağım denemeyeceğim onu,sana bi lafım yok canım kendine göre çooooooooook haklısın.Ama ben durduk yere aklımı daha da bulandırmak istemiyorum :2: Yardımların için çok teşekkürler,ne oldu bilmiyorum ama aramız şu an çok ii ve söylediklerinden dolayı da pişman.İnan bana şaka yaptım,eskiden gözün kapalı güveniyordun,yine öyle mi diye söyledim onları ama çok ileri gittim dedi.Nasıl oldu inan bana bilmiyorum...
Kurban ederim tüm dünyayı sana dedi,sen benim ailemsin dedi...Ki alçak yalancı bir insan değildir...Güveniyorum kendisine,şimdilik çözüldü mesele.Umarım pişman olmam...Hayat bu çünkü güvencesi yok hiçbir şeyin....Bugün büyük konuşuruz yarın pişman oluruz,yada kefil oluruz hayal kırıklığı yaşarız...Biz bu işe evleneceğiz gözüyle bakarak başladık,aileler tanışıyor ve çok yakınlar,ailesiyle tanıştırdı beni..Annesi çok seviyor şu an.İşin başında çok karşılardı birlikteliğimize,ailesine karşı geldi..Bunlar ayrı konu ama ayrılmamak için de sebep benim açımdan.O yüzden kolay kolay yok etmek istemiyorum....Seni çok çok sevdim canım..Haaa bu demek değildir ki ayrıl kurtul diyenleri sevmedim,herkes okumuş zaman ayırmış..Kendince yorum yapmış,ilerisi açısından,çoğumuz tecrübe etmiş bu gibi tatsızlıkları...Saygı çerçevesinde,anlayışla yapılan tüm yorumlar için herkese çok teşekkür ediyorum...Sizi seviyorum KK üyeleri Şeniz

Çok çok çok sevindim:)) tabi bence de kurcalama boşver, eğer huzurluysanız, hiç bi şekilde bozmaya değmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…