Kızlar hep birlikte bacaklarımızı inceltmeye ne dersinizz???

ben de annemin mezurasıyla ölçtüm 36 cm

bende yatarak bisiklet çevirme ile bi üst mesajda yazdığım hareketi yapıyorum bacaklarım çok ağrıyor daire şeklinde çevirme hareketi ne işe yarıyor cnm kas yapar mı sence bu hareketler ?

Daire şeklinde çevirme hareketi basen eritmede çok etkiliymiş.üstelik plates hareketi tavsiye ederim. Kas yapıyor ama çirkin kas yapısı olmuyor bacak toparlanyor,yaglar kasa cevriliyor.

Daire şeklinde çevirme hareketi basen eritmede çok etkiliymiş.üstelik plates hareketi tavsiye ederim. Kas yapıyor ama çirkin kas yapısı olmuyor bacak toparlanyor,yaglar kasa cevriliyor.

arkadaşın bahsettiği büyük ihtimalle erkek kası gibi kas olması ama platesle öle kas olmaz dediğin gibi

sağolun kızlar şimdilik bisiklet çevirme yastık ve döndürme hareketlerini yapıcam..ama bence sadece sporla erimez bu selülitler bol bol su içmek lazım ben hiç içemiyorum belki bundan selülit doldu bacaklarım kalın filan değil aslında ama selülit var sıkılaşması lazım bol su ve spor :) su içmeyi de benim gibi ihmal etmeyin kızlarr !!!!!

bende varım bende pilates yapıyorum .bı dönem bıraktım kendimi hemen farketti kızlar .şuanda yine kalın bacaklarım şöyle incelsede görsem .topikte hatunları görüyorum çok imreniyorum bende burdayım pilatese tam gaz devam o zaman.hepimize kolay gelsin

tatlım petşişelerin içine du doldurup sarabilirsin ayak bileğine.... onlar için kum torbaları var ama dediğim gibi de yapabilirsin

arkadaşlar egzersizlerin yanında
biberiye yağı+ portakal yağını da kullanın
hafife almayın hem yağ yakımına yardımcı hem toparlamaya aman aman fazlam yok
göbeğimde 3 gecedir kullanıyorum ciddi fark etti

Nasıl hareketler yapıyorsun canım paylasır mısın?

yuh 34 cm olan bacağı mı inceltmeye çalışıyosunuz, çok kalınmış gerçekten :)
yav bilek 20 cmse zaten üst tarafın 34 cm olması normal yani bilekle eşit mi olsun :)

Kizlar sizden okuyunca bugun bende bacagimi olctum
Alt baldir 38cm ust 91cm
Nasil incelecek ve en onemlisi nasil sıkılasacak bu bacaklar offf of
Simdi yaglami surup posetlicem bacaklarimi.once titresimli kemer takicam.sonra hareket,yapabildigim kadar pilates yapacagim.sezeryan oldugum icin ve iki ay once sezeryan dikisimden bi ameliyat daha gecirdigim icin cok kendimi zorlamam gerekiyor.
Umutsuzluga kapiliyorum bazen.helede ince bacaklar gorunce :))

bence de kendini çok zorlama mazallah sağlığından önemli değil olur zamanla

canım mezurayla bacağının en dolgun yerlerinden ölç yastık nasıldı

cnm ölçtüm şimdi üst baldır 51 alt baldır 34 bilek 21.. benim derdim sıkılaşması ve üst bacağımdaki selülitlerrrr yastığı yaptm cnm ama tam olarak kavrayamadm sanırım hareketi yastığın biraz dolgun mu olması gerekiyor bu harekette çünkü zorlayıcı bişey olmadı bende bu hareket sanırım yanlış yaptım :) yatağa uzandım v şeklinde kırdım bacakları ve dizlerimin arasına bir tane yastık koyup sıkıp bıraktım bu şekilde değil mi hareket ?

ahh o ince bacakları görünce benim de moral 0 oluyor.. özellikle bu ara alışveriş sitelerinde mankenlerin ince bacaklarına takmış durumdayım onları gördükçe kıyafet almıyorum resmen cnm umutsuzluğa hiç kapılma düzenli olarak yapmak en önemlisi.. bir gün 5 dk yap diğer gün 20 dk canın nasıl istiyorsa ben öyle yapıyorum vücudumu hiç zorlamıyorum sıkıldığım zmn bırakıyorum ama önemli olan her gün bu hareketleri yapmak.. bir de bence kremler yağlarla filan olcak iş değil hiç bu içerden de takviye önemli mesela su içmek çok önemli ben hiç içmiyorum selülit bağladım resmen iğrenç oldm löpür löpür hamur işlerini de götürünce fena kötü (

ahh o ince bacakları görünce benim de moral 0 oluyor.. özellikle bu ara alışveriş sitelerinde mankenlerin ince bacaklarına takmış durumdayım
Aynen resimlere bakip duruyorum nasil bu kadar duzgun ve seluitsiz olur diye ;(
Bu defa pes etmicem ama hergun mutlaka yapicam.onemli olan sureklilik.herseyde oldugu gibi
Ben gun icinde cok su tuketiyorum.ozellikle evdeysem.bitki caylarida icerim mutlaka.uzun zamandir kiom 71 de takilip kaldi 3-5 kilo daha vermem gerek.
Durmak yok egzersizlere devam:)

Yok canim zorlamiyorum.bu kis kilo vermeye basladim 8kilo verdim ama egzersiz yapamadim.karni zorlayacak hareketler yapmiyorum.
Zaten onceligim bacaklar :)

ah o bacaklar ahh :84: :84: bide yürüyüş lazım sanırım (ben de boğazımı hiç tutamıyorum yemek yemeyi o kadar çok seviyorum ki

brownii cim tabi yastık çok küçük olmasın biz onu plates topuyla yapıyoduk azcık büyük dolgun bi yastık olsun ki zorlasın kaslarını

Kizlar sizin su yastikla yaptiginiz hareketi ben yastiksiz yapiyorum.bide kalcayi sıkarak bacaklari cok acmadan.etkili bi hareket biraz fazla yapayim dedim bacaklarim titremeye basladi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…