Kızlar hep birlikte bacaklarımızı inceltmeye ne dersinizz???

Oturup kalkma hareketi etkili olabilir denicem. Ben dun aksam fazla zorladim kendimi bugun bacaklarim agriyor. Birazdan lesli yapicam biraz bacak hareketleri. Fazla zorlamamak gerek bence alisana kadar boyle heryeri agriyinca yapmak gelmiyor icimden. Birde aklima geldikce kalcayi sıkıp birakma hareketi yapiyorum. Devamli yapilirsa faydasi olur diye dusunuyorum.hepimize kolay gelsin. Bide olculerimizide yazsakmi ? Ne kadar surede incelices. Gerci benim icin sıkılasmak en onemlisi

Oturup kalkma hareketi etkili olabilir denicem. Ben dun aksam fazla zorladim kendimi bugun bacaklarim agriyor. Birazdan lesli yapicam biraz bacak hareketleri. Fazla zorlamamak gerek bence alisana kadar boyle heryeri agriyinca yapmak gelmiyor icimden. Birde aklima geldikce kalcayi sıkıp birakma hareketi yapiyorum. Devamli yapilirsa faydasi olur diye dusunuyorum.hepimize kolay gelsin. Bide olculerimizide yazsakmi ? Ne kadar surede incelices. Gerci benim icin sıkılasmak en onemlisi

evet canı acıyınca insanın yapası da gelmiyo ama 3-4 gün sonra vücudun alışınca bişeyin kalmaz ben spora giderken hocam çok yüklenmişti bi hafta yatağıma zor yatıp kalkıyodum ama sonra insan kendini çok daha rahat hissediyo :KK61: yeterki azimli olup devamlı yapalımm

ya böyle şeylere yani hareketlere başlamaya başliosn hemde büyük bir hevesle bilmiorm herkeste mi böyle ama ben en fazla bir hafta dayanabiliorm bunun da malesef hiçbir etkisai olmuoo :KK43:((((((((

bu yastik harketi kolay bişeye benzioda :) sonradan kalin bacaktan kurtulalm derken kasli bi bacak olmaz dmi :97:

başka bir topiği olan arkadaımız var o yazmıştı ve etkili sonuçlar alınıyor
biberiye yağı+ portakal yağı ikilisiyle
bunları inceltmek istediğiniz bölgeye yeterli miktarda eşit olarak damlatın
cildin emmesi için masaj yapın 5 dk yeterli olur sanırım
ve streçle sarın yatın sabah açıp ılık suyla yıkayın :KK34:

mesela sınav stresinden bu ara eve tıkıldığım için azıcık göbüşüm oldu streçlendim o şekilde isze yazıyorum :KK1:
basen bölgesindede iyi sonuçlar alan arkadaşlarımız var:KK34:

Son düzenleme:
kızlar bende kalın bacak sorunundan muzdaribim. 3 hafta falan oldu belki daha fazla. ebru şallının internetteki videolarıyla pilates yapıyorum. sıkılaşma oldu. önceden çok yumuşaklardı bir çekiyodum etimi uzuyordu da uzuyordu:KK1: şimdi baya sıkılaştım :) devam ediyorum. yeşil çay içiyorum. dediğim gibi benimde bacaklarım kalın. ve sarkık bir görüntüsü vardı. ama artık daha sıkı. incaldi mi bilmiyorum ama bana göre incaldi gibi geliyor. allahın cezası selülitlere de iyi geliyor. yani görünümde azaldılar ama %100 çözüm aldığım söylenemez. selülitler için yüz üstü yatıp, ayaklarına ağırlık bağlayıp kaldırıp indirebilirsin. bu çok işe yarıyor diye okumuştum internetten. ama ben ayaklarıma bağlıcak bir ağırlık bulamaığımdan yapmadım :KK1::KK37:

kızlar bende kalın bacak sorunundan muzdaribim. 3 hafta falan oldu belki daha fazla. ebru şallının internetteki videolarıyla pilates yapıyorum. sıkılaşma oldu. önceden çok yumuşaklardı bir çekiyodum etimi uzuyordu da uzuyordu:KK1: şimdi baya sıkılaştım :) devam ediyorum. yeşil çay içiyorum. dediğim gibi benimde bacaklarım kalın. ve sarkık bir görüntüsü vardı. ama artık daha sıkı. incaldi mi bilmiyorum ama bana göre incaldi gibi geliyor. allahın cezası selülitlere de iyi geliyor. yani görünümde azaldılar ama %100 çözüm aldığım söylenemez. selülitler için yüz üstü yatıp, ayaklarına ağırlık bağlayıp kaldırıp indirebilirsin. bu çok işe yarıyor diye okumuştum internetten. ama ben ayaklarıma bağlıcak bir ağırlık bulamaığımdan yapmadım :KK1::KK37:

oohh süper vallaa :nazar: 3 hafta ne güzel yapmışsın inşallah bırakmazsın da sütun gibi bacaklara sahipo olursun darısı bizee :KK61: :KK64:

bende nasıl sıkılmadan devam ettim bilemiyorum :KK1: hergün yapıyorum ama saatleri hiç takmıyorum öğlen,akşam :KK54: inşallah hepimiz sütun bacaklı oluruz kızlarr :KK61:

heyyy bende bendeeeee bendeee varımmmmm
geçmişi okuyorum bi deryacıklık yer açın geliyorum:KK55:

kızlar bacaklarınızın ölçüsü kaç:KK9: ben şimdi baktım. şu bacağın en dolgun olan yerini ölçtüm. eskiden 37 cmdi. şimdi 34 cm :nazar: acaba daha da incelir mi :97: bileğimde hatırlamıyorum ama daha kalındı. şimdi 21 :) :KK1:

X