kızlar hamileyim

canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.haıyrlı sağllıklı bei hamişlik ve bebişin olur inşallahh ne güzel bi cuma peşpeşe hamiş haberleri.allahım bize de nasip eder inşallah.

Canım tekrar tekrar tebriklerrrrrrrrrr. :hooray::hooray::hooray: :dance::dance::dance: :teytey::teytey::teytey:

Bugün ne güzel haberler geliyor!! Maşallaaaaaahhh, Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin. Hadi kızlar başka var mı hamiş, çok mutlu ediyorsunuz bizleriiii:))))

lalaecim değerin yüksek çıkmış ikiz olmasın annesi :)) bizlere de dua et ne olur...

:lepi:
kızlar kan testim geldi 1500.23 galiba 4 haftalık daha miniciksenağlama Allah bu duyguyu isteyen herkese nasip etsina.s.

:teytey::teytey::dance::sm_cool:Tekrardannnn gözünaydınn değerin harikaaaa maşallah sübhanallahhhh canım benimmm aminn inşallah bizde yaşarızzz:lepi:

ikizmi gerçekten olabilirmiki 1500 lü bir değer ama rabbimden hayırlısı hepsine razıyım yeterki sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat olsun

hayırlı ugurlu olsun arkadaşım sagolasın duaların için allah sagsalim kucagına almak nasip etsinkendine dikkat et tadını çıkar hamişligin

lale canım seninle hiç tanışmadık ya da yazışmadık ama yazını okuyunca deli gibi anmne olmayı isteyen biri olarak heyecanını görünce yemin ederim gözlerim doldu güzel anne adayı
ben 3.5 ay önce boş gebelik yüzünden maalesef kürtaj oldum şimdi de kist sorunuyla uğraşıyorum ama
her ay hüsran yaşamanın ne demek olduğunbu o kadar iyi biliyorum ki ki ben 7.ayın sonunda hamile kalmıştım
bu mübarek günde tüm dualarım benden çok daha uzun süredir bebek bekleyenler için
bu uzun yolda 1 günün 1 saatin ne demek olduğunu o kadar iyi biliyorum ki
canım allahım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inş.hayırlısıyla
benim gibi delicesine bebek istiyenleri de unutma dualarında olur mu güzel kız
bir de senden bi rica her gece başını yastığa içindeki minik melek ya da melekler için allaha şükret olur mu güzeller güzeli

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amin

canım seni yürekten tebrik ediyorum ve şunu içten diyorumki morfoloji sorunu olan yada başka sorunlarla uğraşıp beklemediği anda hamiş kalan arkadaşlarıma daha bi fazla seviniyorum tabiiki herkesin hamiş kalmasını canı gönülden istiyor ve herkese dua ediyorum ama imkansızlıklar içinde mucizeleri yakalayanlar beni daha bi duygulandırıyor bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine Mevlam kimsenin kucağını boş koymasın elbet birgün bebişlerimize bizlerde kavuşacağız ama sabırla o günü beklemekten dua etmekten başka ne gelir elden... Şüphesiz sen herşeye kadirsin Ya Resullallah...

super canım allah tamammanı erdirsin
olmayanlara da versin isallahhh
harika bi 9 ay seni bekliyor keyfini cıkarrrtt

tebrikler arkadaşım bu gün aldıgım ikinci güzel haber Allahım hayırlısıyla
kucagınada almayı nasip etsin Allahım tüm isteyenleri çocuk sahibi etsina.s.

ay massallah rabbim bebeine saglikli uzun omurler versin
dileklerin cok guzeldi kendi adima cok tesekkur edrim
insallah bir an once dualarimiz kabul olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…