kızlar hamileyim

canlarım kan verip geldim saat 1de alcam artık kaç haftalık belli olur inşallah.ve şunu söylemeliyimki gerçekten hiç umrumda olmadığı kendimi tamamen tüp bebeğe yönlendirmiş olduğum bir zamanda oldu yani takmamak demekki böyle nişeymiş kafayı başka şeyle meşgul etmekmiş çünkü her hamile haberini okuyunca acaba nasıl başarılır bu takmama diye merak ederdim.ve bu ay hiç yapmamam gereken herşeyi yaptım aklımda yok ya ağır bavul kaldırmak saç boyatmak saatlerce ayakta kalıp temizlik yapmak deterjanlar filan yani ne yapılmaması gerekiyorsa yaptım.belirtilere gelince takmasamda bişeyler hissettim ama psikolojiktir deyip üstünde durmadım ilişki adet bitiminden sonra gün aşırı adetime bir hafta kalana kadar oldu daha sonra hiç olmadı bir hafta kala sağ kasığımda bişeyler olmaya başaladı sızlama gibi diyebilirim ondan hemen sonra göğüs uçlarım çok sızladı ve ucu çok acıdı sadece birde çok üşüdüm ve hala ellerim ve ayaklarım buz gibi o sıcaklarda ben hırkayla dolaşıyordum ateşimide ölçüyordum adet günüm ve bugün 36.5 tu yani çok yüksek değildi bugün biraz erken ölçtüm 6.30 du ondanda olabilir dün bekledim ne sancı ne ağrı hafif bir sızlama şeklinde kasık ağrısı çok değil zaten birde her yer kötü kokuyo eşim yandı diş fırçalyıp banyo yapmaktan :) ve hala bunları yazdığıma inanamıyorum .her hamile haberini okuyuşumda kendim olmuşçasına sevinirdim .hakikaten kendime o kadar sevinemedim çünkü hala şoktayım .Kızlar birde yaptığım bu ay en önemli şey ve olmasında vesile olan en önemli şey 4444 tefriciye duasını 2 gün önce bitirip bir fakiri sevindirdik allahım kebul etsin bunun etkisi diye düşünüyorum.çünkü bizim durumuzdaki birileri için tüp bebekten başka yol yoktu .Gerçekten kalpten inanarak yapılan dualar çevrilmiyor.Şu mübarek üç ayların hürmetinede sizlerede tavsiye ediyorum .Geçen ay 5 senedir çocuğu olmayan arkadaşımda bu duayı bitirdiği hafta hamile olduğunu öğrendi.Allahım hepinizin o güzel kalplerinizdeki dileklerinizi versin iyiki varsınız canlarım..

canım tekrardan tebrik ederim benii. Allah tamamını erdirsin kucağına almayı nasip etsin :nazar: Bişey sormak istiyorum sana bu 4444 tefriciye duasına başladığn zaman belli bi zamanımı var mı bitirmek için bu konuyu anlatır mısın biraz yada bilgisi olan diğer arkadaşlar....

X