kızlar hamileyim

Ah kuzu ya, tabrik ederim..
Allah analı babalı büyütsün hayırlı bi evlat olsun inşallah..
Rabbim bizlerede nasip eder inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

tebrıkler canım darısı tüm bebiş isteyenlerın olsun inşaallahh :1hug: mucizeler gıderek artıyor RABBİME binn şükürrrr

ne güzel ALLAH tamamına erdirsin.
inşallah sağlıkla kucağınada alırsın.tebrik ederim.

lalecim canim benimm....inan sanki ben hamile kalmis gibi sevindim..:dance::dance:
Tebrikler canimm..seni ve esini tebrik ediyorum...
Saglicakla kucagina alirsin insallah bebisini..:hooray::hooray:
SEVGILER...:1hug::1hug:a.s.

tebrikler umarım bizde yaşarız bu güzel duyguyu:içelim:

canım tebrikler. Allah kucağına almayı da nasip eder inşallah. darısı bizlerin başına.

canlarım kan verip geldim saat 1de alcam artık kaç haftalık belli olur inşallah.ve şunu söylemeliyimki gerçekten hiç umrumda olmadığı kendimi tamamen tüp bebeğe yönlendirmiş olduğum bir zamanda oldu yani takmamak demekki böyle nişeymiş kafayı başka şeyle meşgul etmekmiş çünkü her hamile haberini okuyunca acaba nasıl başarılır bu takmama diye merak ederdim.ve bu ay hiç yapmamam gereken herşeyi yaptım aklımda yok ya ağır bavul kaldırmak saç boyatmak saatlerce ayakta kalıp temizlik yapmak deterjanlar filan yani ne yapılmaması gerekiyorsa yaptım.belirtilere gelince takmasamda bişeyler hissettim ama psikolojiktir deyip üstünde durmadım ilişki adet bitiminden sonra gün aşırı adetime bir hafta kalana kadar oldu daha sonra hiç olmadı bir hafta kala sağ kasığımda bişeyler olmaya başaladı sızlama gibi diyebilirim ondan hemen sonra göğüs uçlarım çok sızladı ve ucu çok acıdı sadece birde çok üşüdüm ve hala ellerim ve ayaklarım buz gibi o sıcaklarda ben hırkayla dolaşıyordum ateşimide ölçüyordum adet günüm ve bugün 36.5 tu yani çok yüksek değildi bugün biraz erken ölçtüm 6.30 du ondanda olabilir dün bekledim ne sancı ne ağrı hafif bir sızlama şeklinde kasık ağrısı çok değil zaten birde her yer kötü kokuyo eşim yandı diş fırçalyıp banyo yapmaktan :) ve hala bunları yazdığıma inanamıyorum .her hamile haberini okuyuşumda kendim olmuşçasına sevinirdim .hakikaten kendime o kadar sevinemedim çünkü hala şoktayım .Kızlar birde yaptığım bu ay en önemli şey ve olmasında vesile olan en önemli şey 4444 tefriciye duasını 2 gün önce bitirip bir fakiri sevindirdik allahım kebul etsin bunun etkisi diye düşünüyorum.çünkü bizim durumuzdaki birileri için tüp bebekten başka yol yoktu .Gerçekten kalpten inanarak yapılan dualar çevrilmiyor.Şu mübarek üç ayların hürmetinede sizlerede tavsiye ediyorum .Geçen ay 5 senedir çocuğu olmayan arkadaşımda bu duayı bitirdiği hafta hamile olduğunu öğrendi.Allahım hepinizin o güzel kalplerinizdeki dileklerinizi versin iyiki varsınız canlarım..

Rabbim seni eşini ve bebişini bir ömür sağlikli ve mutlu etsin darisi en kisa zamanda başimiza inşallah canim

canım senin adına çok sevindim. çok tebrik ederim. Rabbimden sana sağlıklı bir gebelik dilerim.. darısıda her ay bir umutla bekleyen bizlere olur inş.. ne diyelim..

hayırlı olsun canım böyle uzun süre bekleyipte olanlarabende çok seviniyorum allah tamamına erdirsin

Canım senin adına çokkkk sevindim.Bu mübarek günde böyle haber almak zok güzel.Allah sağlıklı bire hamilelik geçirmeni ve sağlık bir şeklide bebeğini almak nasip etsin. Bak unutma bundan sonra hamile bir bayansın .Fazla hoplayıp zıplamak yok ona göre. Biraz da naz yapmayı unutma:):dance::teytey:

çok sevindim laleceim inş saglıklı bi gebelik geçiririsin canım inş kucagımızada almayı nasip eder rabbimm

Ne güzel ya, tekrar tekrar okuyorum. Tüp bebek yapacakken mucize çıkageliyor. Benim eşimin de morfoloji %2. İçime umut doldu valla. Allah sağlıkla kucağınıza da aldırsın inşallah canım. Daha önce tebrik etmiştim , bir daha etmek istiyorum. Hatta gel seni öpücem ben. Şeniz

canım benım ne guzel dıle getırmısın herseyı..
ınsallah bebısını kucagına aldıgın gundede burda baslık acarız..:dance:
hadı bakalım kan testını sabırsızlıkla beklıyoruz..mutlaka bıze haber ver olurmu?Şeniz

yazıcam sonucu canlarıııııııııııım hepinizden Allah razı olsun Allahım sizinde yüzünüzü güldürsün en kısa zamanda

Tekrar tebrikler tatlım Şeniz Şeniz..
Kan testini ben de merak ettim.
Allah sağlıklı kucağına almayı nasib etsin
Darısı tüm isteyenlerin başına:asigim:

kızlar kan testim geldi 1500.23 galiba 4 haftalık daha miniciksenağlama Allah bu duyguyu isteyen herkese nasip etsina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…