Kizlar Hamileyim:))))))

bu gun aldigim ikini hamilelik haberi gozunuz aydin tebrik ederim allah saglikla kucaginiza almayi nasip eder insallah darisi bizim basimiza

kızlar sonunda hamileyim günüme 2 gün vardı sabah test yaptım veeeeeeee çift çizgi ve çok net çıktı:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

tebrikler canım a.s.,Allah analı babalı büyütsün inşallah... darısı tüm isteyenlere :teytey:

canım tebrik edrim inan çok sevindim rabbim kucağınada almayı nasip etsin hayırla ve sağlıkla bizlerede dua etmeyi unutma

oley oley oley..........:teytey:
canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin çok sevindim:hooray:
tüm isteyenlerin kucakları tez zamanda bebişlerle dolsun işalllah
çok içten dua ettim kızlar

kızlar hepinize çok teşekkürler ne kadar güzel bi ortam ben bu siteyi o yüzden çok sevdim ALLAH en kısa zamanda isteyenlere nasip etsin rabbim kimsenin kollarını boş bırakmasın

ballim tebrik ederm cok sevindim bende iki aydir tutturamiom darisi bizim basimizaa..

şimdıden allah analı babalı doğup sağlıklı bır şekılde buyumeyı nasip etsın sızın adınıza çok sevındım inşaallah boyle guzel haberı yakın zamanda bende almak ısterım

tebrik ederim balllım allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin darısı tüm isteyenlere inşallah

tebriklerrrrrrrr hayırlısı olsun canım Allah tamamına erdirsin saglıkla kucagına alman dılegiyle:))

Çok sevindim canımm benım Tebrik ederim gözünaydınnn
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…