Kizlar Hamileyim:))))))

kızlar sonunda hamileyim günüme 2 gün vardı sabah test yaptım veeeeeeee çift çizgi ve çok net çıktı:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::emir_bebek:

hayırlı olsun :nazar:a.s.tebrikler canım allah sağlıkla kucaklamanı nasip eder inşallah darısı tüm bekleyenlerin başına allah kucaklarımızı boş yüreğimizi sevgisiz evimizi rızıksız ağzımızı tatsız cebimizi parasız bırakmasın inşallah :nazar:

hayırlı olsun canım çok sevindim allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım

ballım dedim ya ballısın sen :roflol: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :teytey::dance::dance::dance::dance: :nazar:

BALLIM sende adet öncesi ,adet agrilarin oldumu ?AYNI ADET OLACAKMIS GIBI YANI;benim saliya regl gunum ama bugun basladi sanki her an adet olacak gibi agrilarim basladi ,ve karnimda davul gibi sisdi ,demek oluyorki adetim gelecek ,heralde...

BALLIM sende adet öncesi ,adet agrilarin oldumu ?AYNI ADET OLACAKMIS GIBI YANI;benim saliya regl gunum ama bugun basladi sanki her an adet olacak gibi agrilarim basladi ,ve karnimda davul gibi sisdi ,demek oluyorki adetim gelecek ,heralde...

adet öncesi ağrım olmadı çünki adetime 2 gün daha vardı inşallah olmazsın canım

tebrik ederim cnm mevlam hayırlısıyla sağlıkla bebişini kucağına almak nasip etsin. vallahi ballısın 3. ayda tutturmuşsun benim 18. ay bitti. herşeyin hayırlısı allah nazarlardan sakınsın, kem gözlerden korusun.

Tebrik ederim canım. İnşaallah darısı bizim başımıza.Allah tüm isteyenler versin dua edelim.

bu arada ben yeniyim siteye yeni üye oldum kızlar. ama takip ediyordum.çok güzel bi site.:enbuyukkk:

X