Kizlar Hamileyim:))))))

ballxixm53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
1.960
3
42
kızlar sonunda hamileyim günüme 2 gün vardı sabah test yaptım veeeeeeee çift çizgi ve çok net çıktı:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

canım çooook sevindim bugün aldığım 2. hamile haberi bize dua et ne zamandandır bekliyordun bebişni canım ya çopoook ama çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin tedaviylemi oldu nasıl oldu anlat bakalım:teytey::teytey::teytey::teytey:

Tebrik ederim canımm
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :1hug:

Tebrikler Canimm Allah Sağlikla Kucağinada Almayi Nasip Etsin Darisi Bizim Başimiza

çok teşekkür ederim kızlar yok tedaviyle olmadı 3 aydır korunmuyodum 3. ayda tuturdum daha adetime 2 gün vardı şüphelendim test yaptım ve çift çizgi ALLAH en kısa zamanda sizlerede nasip etsin

canım çok çok tebrik ediyorum allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah
sende ısı ölçme yöntemiyle yumurtlama gününü hesapladın sanırım
tekrar tekrar tebrikler canım benim

canım çok çok tebrik ediyorum allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah
sende ısı ölçme yöntemiyle yumurtlama gününü hesapladın sanırım
tekrar tekrar tebrikler canım benim

yok valla bişey hesaplamadım ama yumurtlama dönemim belli benim 9. gün yumurtluyom sancımdan anlıyom çok teşekkür ederim hepinize ALLAHIMen kısa zamanda sizlerede nasip etsin

ballım canım tebrik ederim.rabbim bundan sonrası için yuüzünü hep güldürsün inş.çok sevindim.inş bi gün ben ve arkadaşlarımda bu güsel haberi sana verirriz.sevgiyle kal

ne kadar güzel bir haber :teytey:
sabah sabah içim açıldı gidip test yapasın geldi :roflol:
tebrikler canım rabbim tamamına erdirsin
analı babalı büyütsün inşallah
allahım bize de nasip etsin böyle güzel bir haber vermeyi

AMİN cnm herkez hamiş olur inşallah ben hala inanamıyorum gidip gelip teste bakıyom ALLAHIM duy sesimi herkeze nasip et bu duyguyu

canım tebrik ederim..allah sonuna kadar götürmeni nasip etsin..şu belirtilerini bir yazsana bizede...

tebrikler ballım çok sevindim .. allahım bizlerinde sesini duyarda en kısa zamanda bizlerede hamişlik haberlerimizi vermeyi nasip eder..

amin inşallah sonuna kadar gitmemi nasip eder herkezin inşallah belirtilerime gelince 1 haftadır göğüslerim felaket bide yara oldu ucları başkada bi belirtim yoktu cnm 2 gün vardı aslında adetime sabah yaptım ve net iki çizgi inanamadım

tekrar tebrikler bitanem..çok sevindim yaaaa. sonunda dedim yaniiiiiii.......bi ara hiç hamiş çıkmıycak diye korktum.... Allah sağlıkla kucağınada almayı nasib etsin......

Tebrik ederim arkadaşım sağlıkla kucağına alıp , analı bablı , güle güle büyütürsün inşallah........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…