Kızlar hamileyiim

sema_69

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
37
1
:teytey::teytey:SLM KIZLAR ÇOK MUTLUYUM BUGÜN EVLENME YILDÖNÜMÜM VE 4AYLIK TEDAVİMİ BIRAKTIKTAN 1AY SONRA HAMİLE KALMIŞIM DARISI TÜM İSTEYENLERE BANA BURDAN MORAL VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER:dance::enbuyukkk:a.s.

tebrikler canım...
rabbim sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin...
darısı olmayanların başına...

nice senelere esinle
tebrik ederim ne guzel bi hediye bu sizin ve esiniz icin:asigim:
allah kucaginiza almayi da nasip etsin insallah yerimseniben

canim cok guzel evlilik yildonumu hediyesi tebrikler tedaviyi biraktikdan sonrami hamile kaldin ilac tedavisimi oldun

cok guzel tebrik ederim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin rabbim insallah

cnm tebrik ederim hayırlısı olsun.buraya yazan herkese ALLAHIM bi bebiş nasip etsin.senin adına çok sevindim.ALLAH saglıklı bir hamilelik ve dogum versin canım.bebişinizi size bagışlasın rabbim.

:teytey:
:teytey::teytey:SLM KIZLAR ÇOK MUTLUYUM BUGÜN EVLENME YILDÖNÜMÜM VE 4AYLIK TEDAVİMİ BIRAKTIKTAN 1AY SONRA HAMİLE KALMIŞIM DARISI TÜM İSTEYENLERE BANA BURDAN MORAL VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER:dance::enbuyukkk:a.s.

tebrik edrim canım allah tamamına erdirsin rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah allah a emanet ol

eşinle nice senelere canım :))
bebegınide Allah analı babalı saglıklı buyutmeyı nasıp etsın ins.
darısı tum ısteyenlere :))

bugün bizim de evlilik yıldönümümüz canımın parçasıyla.ben de tıpkı senin gibi iki aydır tedavi görüyorum.belki bugünün de bir uğuru vardır.tebrikler canım.allah tüm isteyenlere nasip etsin.eşin ve miniğinle uzun ve mutlu bir ömür diliyorum.

tebriklerrrrrr gerçekten çok güzel bir haber bir çocuğun dünyaya gelişini duymak...

gözünüz aydın olsun canım...allah tamamına erdirsin doğum haberlerinide alırız inşallah...

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amin

tebrik ederim allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

çok sevindim canım :)
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

X