Kızlar hamileyiim

:teytey::teytey:SLM KIZLAR ÇOK MUTLUYUM BUGÜN EVLENME YILDÖNÜMÜM VE 4AYLIK TEDAVİMİ BIRAKTIKTAN 1AY SONRA HAMİLE KALMIŞIM DARISI TÜM İSTEYENLERE BANA BURDAN MORAL VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER:dance::enbuyukkk:a.s.

Gözünüz aydın canım...afacan yıldönümünüzü beklemiş=)) İnşallah sorunsuz bir hamilelik yaşar,SAğlıklı sıhhatli kucağına alırsın

aayyy ne güzel tebrik ederim bizimde ogün evlilik yıldönümümüzdü ama bende kocama hediye vermek isterdim başladık ama olmadı:KK43: Allahım hayırlısını versin inşallah analı babalı büyütsün

Tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Darısı bana ve tüm isteyenlere.

tebrikler canım..Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin..eşinle de sağlıklı,mutlu,huzurlu ve beraberce nice senelere inşaallah...kendine iyi bak.ALLAH tüm isteyenlere versin bu duygu hiçbişeyle ölçülmüyor..sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum dilerim.

tebrikler ederiam Allah tamamına erdirsin darısı bebekiminde dediği gibi bizlerin başına:)))))

:nazar:Allah tamamına erdirsin anneli babalı büyütsün inşallah.darısı bütün isteyenlerin başına..kucağınada almak nasib olur işallah :icecream: :emir_bebek:gamyoncuiremsu

Gözünaydınn hayırlı olsunnn rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Darısı başımıza inşallah

çok güzel bi haber allah tamamına erdirsin inşallah. darısı bizim başımıza... bende istiyorum artık amaaaaaaaa....

Canim ya tebrik ederim cok ama çok sevindim rabbim hayirlisi ile sağlikli bir sekide sana kavustursun bebişini darisi basimiza bizede dua et ne olur

X