Kızlar hamilelikte soğuk ne yiyorsunuz?

aynen kendimi buldum bi an şekerli yicekler tükettikten sonra ağızda acı tat hissi oluyormu acaba sizde de çok kötü bişey bu nezamn geçer bilmiyorum da
Ay benim bünyem pis boğaz bir bünye ben bir şeylerden felan da tiksinmedim ahahaba yemek konusunda ama soğuk şeyler iyi geldiğini fark ettim özellikle mide yanmasına felan müthiş iyiyi geliyor

Karpuz. Sürekli karpuz yiyebilirim. Meyve yiyorum bolca. Baktırdım şekerim iyiymiş. Karpuza devam

Eklentiler

• D9789306-D9BE-4D2B-A17B-D268DF9364F3.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 25
Meşrubata alternatif olarak karadut özü satılıyor internette elma suyu konsantresi ile tatlandırılmış. Onu sulandırıp bol buzlayıp içiyorum. Soğuk Süt, Kefir çok seviyorum sabahları. Maden suyu da iç yanmasına iyi geliyor gazlı gazlı. Kola niyetine ondan içiyorum.

Ay süpersiniz teşekkürler

Buz gibi ayran çok iyi gidiyo. Ama mesela ben çok içince kusuyorum Ayran aşı çorbası var bilir misin bilmiyorum. Serinletici ve doyurucu hem

Buz gibi ayran çok iyi gidiyo. Ama mesela ben çok içince kusuyorum Ayran aşı çorbası var bilir misin bilmiyorum. Serinletici ve doyurucu hem
Bende de o var ayranı çok severim de en fazla 1 bardak içebilirim ama ayran aşı çorbası Cidden mantıklı bir seçenek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…