kızlar hamilelik belirtisimi bunlar lütfen yardım edin

Amiinnnnkaydirigubbakcemile5
şu testi merak ediyorum gerçekten ilşkiden 7 gün sonra sonuç veriyor mu ?(doğru sonucu)
ne zor beklmekmafoldumben
en iyisi beklemek varsa enınde sonunda öğrenıcez bence şimdiden morelımızı bozmayalım gereksiz masraf....zemuszemus

özelden mesaj atamıyorum.çünkü ben daha yeni üyeyim.50 msj atmam gerkıyormus ondan sonra özelden msj atabılıyormusummafoldumben
ama dedğim marka test bu sitede de yayın yapıyor fortel

kızlar hala adet olmadım ve göğüslerimin ucu acıyor test yaptım negatif offff sinir sistemim çökmüş durumda...

canım daha fazla vakit kaybetmeden doktora gitsen ? kist felanda oluşmuş olabilir. benim 3 kez başıma geldi... bebek sandım hep günlerce umutla bekledim testler negatif çıktı inanmadım defalarca denedim ama olmadı. günler geçti 2 hafta sonra baktım olmuyorum hemen dr gittim ve iyi ki gitmişim kiste dönüşmüş yumurtam... bence geciktirmeden git...

arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bu bölüm içinde geç mi kaldım bilmiyorum. ben 1 ay sonra 1 yıllık evli olucam. bebiş için ilk denememiz. normalde adet günlerimi saymıyodum ama tahmini 24 25. günlerde oluyodu. bugün 24. günüm ve hiç bir adet belirtisi yok. bu arada 1 haftadır belim kesilecekmiş gibi ağrıyo ve de kasıklarımda bir ağrı mı desem basınç mı desem değişik bir ağrı var. çok fazla ümitlenmek istemiyorum ama yine de umutlaniyo insan 22. günümde test yaptım ama çıkmadı tek çizgiyi görmek insanı üzüyo tabi ama erken yaptığımın farkındayım. rabbim isteyen herkese en hayırlı zaman da nasip etsin inşallah bizede:) 1 hafta içinde adet olmazsam tekrar test yapmayı düşünüyorum.

belirtilerin çok erken tamamen psikolojik olabilir. en iyisi adetin geçsin kan testi yaptır kesin sonuç cnm

konuya şöyle bir göz gezdirdimde bildiklerimi aktarmadan edemedim özellikle şu kahve rengi akıntıyı bende yaşadım ne kırmız ne kahve hatta bazen siyaha yakın bile gelmişti bende dr.ma sordum nedir bu diye o da eski adetten kalan yada başka sebepten ordan atılamamış kanın atılmasıymış renginin koyu olmasıda içerideki asit miktarı kanın rengini o hale getiriyormuş yani bu kahve rengi akıntı ne hamilelik belirtisi nede deil hem hamile olup hemde bu akıntıyı yaşayanda olabilir bununla bağdaştırmak yanlış. Ayrıca konuyu açan arkadaşın sanırım olması gereken adet zamanında adet yerine o kahve rengi akıntıyı olmuş çünkü geçen ay yumurtlaması ya olmamış yada oluşan yumurta çatlayıp atılmamış bunları uzman olarak deilde daha çok yaşayan biri olarak yazıyorum yanlış anlaşılmak istemem ama btüm bu konuları dr.ma sorup cevap aldığım için rahatlıkla sizinlede paylaşmak istedim.
Şimdiden tüm anne adaylarının bayramını kutluyorum inş. hepimizin gönlüne göre verir Allah

konuya şöyle bir göz gezdirdimde bildiklerimi aktarmadan edemedim özellikle şu kahve rengi akıntıyı bende yaşadım ne kırmız ne kahve hatta bazen siyaha yakın bile gelmişti bende dr.ma sordum nedir bu diye o da eski adetten kalan yada başka sebepten ordan atılamamış kanın atılmasıymış renginin koyu olmasıda içerideki asit miktarı kanın rengini o hale getiriyormuş yani bu kahve rengi akıntı ne hamilelik belirtisi nede deil hem hamile olup hemde bu akıntıyı yaşayanda olabilir bununla bağdaştırmak yanlış. Ayrıca konuyu açan arkadaşın sanırım olması gereken adet zamanında adet yerine o kahve rengi akıntıyı olmuş çünkü geçen ay yumurtlaması ya olmamış yada oluşan yumurta çatlayıp atılmamış bunları uzman olarak deilde daha çok yaşayan biri olarak yazıyorum yanlış anlaşılmak istemem ama btüm bu konuları dr.ma sorup cevap aldığım için rahatlıkla sizinlede paylaşmak istedim.
Şimdiden tüm anne adaylarının bayramını kutluyorum inş. hepimizin gönlüne göre verir Allah

arkadaşım ne güzel yazmışsın valla senin söylediklerini kendi doktorum söylemedi öncelikle teşekkür ederim ama kafama takılan bişey var en son 21 haziranda adet oldum 14 gün sonra kahverengi akıntı ve ogünden beri hiç adet olmadım artık hamilelikle ilgili en ufak şüphe yok test yaptım negatif ama şimdi korkum var acaba kistmi var acaba başka bir rahatsızlıkmı bayramdan sonra doktora gidicem ama kafamı kurcalıyor sence nedendir cevap için şimdiden teşekkürler

hemen koş kan testi yaptır bence ne dururyorsunnnn ........................:) inşallah bebiş haberlerini bekliyoruzz

hemen koş kan testi yaptır bence ne dururyorsunnnn ........................:) inşallah bebiş haberlerini bekliyoruzz

canım benim inşallah bebek vardır ama idrar testi yaptım iki defa ikisindede negatif çıktı 2. çizgi silik bile çıkmadı ne bileyim bebek yoktur diye düşünüyorum dua ediyorum kist falan olmasında

canım benim inşallah bebek vardır ama idrar testi yaptım iki defa ikisindede negatif çıktı 2. çizgi silik bile çıkmadı ne bileyim bebek yoktur diye düşünüyorum dua ediyorum kist falan olmasında

bende çatladım valla meraktan, git bi kan testi yaptırttttttttttttttttttttt :eek:klava: :eek:klava:kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

canim bencede kan testi yaptir opuyorumnanaktan

kızlar biliyosunuz ki bayram ama pazartesi günü ilk işim sabahın köründe uyanıp hastaneye gitmek olucak sonucu öğrenir öğrenmez ilk işim buraya yazmak olucak aslında sonucu biliyorum negatif çıkıcak ama dua ediyorum hep pozitif çıksın diye :)

kızlar biliyosunuz ki bayram ama pazartesi günü ilk işim sabahın köründe uyanıp hastaneye gitmek olucak sonucu öğrenir öğrenmez ilk işim buraya yazmak olucak aslında sonucu biliyorum negatif çıkıcak ama dua ediyorum hep pozitif çıksın diye :)

umutsuzluğa düşmek yok !!!!!! bak benim henüz belli olmasa bile ben her sabah bebeğimi seviyorum ve gelecek biliyorum :KK66: sende sakın ha kötü düşünmeeeeeeeeeeeee umudunu yüksek tut, eğer olmazsada üzülme sakın çünkü eğer gelmiyorsa vardır bi bildiği :)

umutsuzluğa düşmek yok !!!!!! bak benim henüz belli olmasa bile ben her sabah bebeğimi seviyorum ve gelecek biliyorum :KK66: sende sakın ha kötü düşünmeeeeeeeeeeeee umudunu yüksek tut, eğer olmazsada üzülme sakın çünkü eğer gelmiyorsa vardır bi bildiği :)

canım beniimmmm teşekkür ederim haklısın :):teselli:

kızla maalesef doktor ultrasonla baktı kan testi yaptırdım ama sonuç negatif ne kist var ne bebek moralim çok bozuuukkk:KK43::KK43:

arkadaşım ne güzel yazmışsın valla senin söylediklerini kendi doktorum söylemedi öncelikle teşekkür ederim ama kafama takılan bişey var en son 21 haziranda adet oldum 14 gün sonra kahverengi akıntı ve ogünden beri hiç adet olmadım artık hamilelikle ilgili en ufak şüphe yok test yaptım negatif ama şimdi korkum var acaba kistmi var acaba başka bir rahatsızlıkmı bayramdan sonra doktora gidicem ama kafamı kurcalıyor sence nedendir cevap için şimdiden teşekkürler

rica ederim ne demek bilgi ve tecrübelerimizi paylaşalımki bir anlamı olsun dimi :KK70: senin durumun nedendir bilemem yani kistmi vardır bebiş mi vardır bunu ancak dr.un ultrasona bakıp söyleyebilir ama sen ben bu satırları yazarken eminim sebebini öğrenmişsindir çoktan daha yeni okuyorum çünkü mesajları. Bence sen dr.nu değiştir tatlım eğer seni tatmin eden rahatlatan bir nevi psikoloğun arkadaşın olan bir dr. deilse ona devam etmenin bir anlamı yok bence. Çünkü daha önce yazdıklarımı bende her dr. hastasına anlatmalı benim dr.um her hastasına en az 45 dk.sını ayıran her konuda bilgi veren anlatan biri bende ondan öğreniyorum işte her aklıma takılanı başıma geleni, Aklıma gelmişken yazayım her ay adet olmayabiliriz yani o ay yumurta oluşmamıştır, yada yumurta çatlamamıştır vs birçok sebepten adetimiz gecikebilir ve bu birşekilde bir sonraki ayda vücut tarafından atılır ama atılmazsa kist şeklini alır inş. sende kist filan oluşmamıştır canım moralini ne olursa olsun yüksek tut sağlık için bu en önemli şey çünkü eğer moralin düşük stresli ve bıkkın olursan vücudunda sana ayak uyduracaktır o yüzden sen güçlü ol bak nasıl herşey yoluna giriyor :KK70:

X