kızlar hamilelik belirtisimi bunlar lütfen yardım edin

günüm geçeli 2 hafta oluyor kızlar ama hala adet olmadım test yaptım negatif bari adet olsamda kurtulsam şu sıkıntıdan kan testine gerek olurmu bilmiyorum bu testlerin yanılma payı çok az oluyormuş diye duymuştum

bence kan testi yaptır...idrarda çıkmayan kanda çıkıyor

bence kan testi yaptır...idrarda çıkmayan kanda çıkıyor

benim ogluma hamile oldugumu ancak 9. haftada anlayabildiler ne idrar ne kan ne de ultrashal da belli olmuyor bende. ama normalinde belli oluyor. arkadasim kendini ve beynini sartlandirma rahat olmaya bak hi bir sorun yoksa allahim onu sana bahsedecegi günü cok iyi bilir acele etme ve bir 15 gün bekle eminim o zaman net bir sonuc alirsin bosuna para harcama bazi testler bozuk bile cikabiliyor.opuyorumnanaktan

merve sonuç ne? yaptırmadınmı kan testi? kız ben meraktan ölürdüm sonuç ne olursa olsun öğrende için rahat etsin. sonuçları yaz bize ok :KK66: allah herşeyi gönlüne göre versin canım

arkadaşlar benimde 3 ay önce tüpbebek yapıldı 2 haftalık düştü kan pıhtılaşmasından kaynaklanıyor şimdide 2 aydır adet göremiyordum bu gün hafif bi leke geldi 1 ay önce test yaptırdım çıkmadı doktoruma danıştım söktürücü istedim vermedi tekrar test yaptır diyoo ben korkuyorummmm

canım korkuyorum valla idrar testi yaptırmaya negatif çıkar diye kan testide yaptıramam oruç tutuyorum midem bulanıyo arada ama bilmiyorum yaa

canım korkuyorum valla idrar testi yaptırmaya negatif çıkar diye kan testide yaptıramam oruç tutuyorum midem bulanıyo arada ama bilmiyorum yaa

merhaba canım bende senin gibiyim adetim 17 gün geçti 10 gün geçince kanda baktırdım yoktu ilaçta almadım bekliyorum ALLAHIM hakımızda hayırlıısnı versin:Saruboceq:

arkadaşlar hiç belli olmuyor bizim bir arkadaşın 230 gün geçti o zaman idrarda çıktı hamile olduğu bence kan tahlili yaptır hayırlısı olsun hakkında inşallah hamilesindir.

Merhaba kızlar,ben de hamile olup olmadığımı çok merak edenlerdenim.Ben de sol kasığımda batma var,bacaklarım agrıyor ve ara ara bel agrısı oluyor.bunlar psikolojikte olabilir tabii.kişiden kişye de belirtiler değişiyor biliyorum.Lütfen hamile olanlar ya da hamileliği yaşayanlar belirtileriniz paylaşırsanız çoook sevineceğim:)

arkadaslar benım bugün adetımden sonra 18. günüm hala yumurtlamadım adet sonrası ilişki olmuştu kasıklarımda ağrıyor acaba hamıle olabılırmıyım ?

Havalı kız siz hemşiresiniz siz bizi aydınlatabilirsiniz diye düşünüyorum:):kedi:
suanda bunun belli olma ihtimali düşük biliyorum ama buşekilde olan varmı onu merak ettım 7 aydır yumurtlama takıbı yapıyorum buay olmadı onun çelişkisindeyim.:KK3:

suanda bunun belli olma ihtimali düşük biliyorum ama buşekilde olan varmı onu merak ettım 7 aydır yumurtlama takıbı yapıyorum buay olmadı onun çelişkisindeyim.:KK3:

inş hepimizn gönlüne göre verir Allah.
bi test var orda ilişkiden 7 gün sonra belli sonucu öğrenebileceğimiz yazıyor ben de onu deneyim diyorum.

X