Kızlar halimize şükür edelim :(

merve200

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
680
0
kizlar sizlerle biseyler paylasmak istiyorum cok canim sikkin ben daha düne kadar sivilce lekeleri icin cözümler ariyodum saclarimin gürlesmesi icin turplu sular birsürü tarifler ariyodum yok neymis sacim cabuk uzasin dökülmesin sivilce lekelerim gecsin bundan bir hafta öncede gögüslerime takmistim kafayi kilo alirsam belki gögüslerimde büyür diye ve doktora görünmeye karar verdim bi sekilde kilo almak icin kan aldirdim ve hic ummadigim bisey cikti ..sarilik süphesi var kara cigerimden olabilirmis:1no2: dün bi an düsündüm sen napiyosun diye halime sükür etmedim saglik herseyden önce geliyormus ama bunu insan basina gelince anliyo..cok kötü bi hastalik deil bu ama yinede hastalik iste insanin morali cok bozuluyor sap sari oldum..o yüzden sizlere sesleniyorum kizlar halinize sükür edin bence saclarinizla sivilcelerinizle oranizla buranizla oynayip herseyi kafaniza takmayin halinize sükür edin beterin beteri var..

Geçmiş olsun canım. Evet halimize şükür etmeliyiz. Bende hep burnuma kusur bulurdum. Çok aptalmışım. aslında hiçde kötü değil. Ama çocukluk işte. Şimdi sürekli tıkanık. Ameliyat olmam gerekli. Allah böyle cezalandırıyor sanırım

çookk geçmiş olsun allah acil şifalar versin hiç moralini bozma ama.... hastalığın en iyi ilacı moraldir herekese olabilir.. önemli olan mücadeleyi bilmek.. Umarım çok çok çok iyi olursun tatlım..

çok geçmiş olsun canım.kafana takma güzelim.tedavisi olan bir hastalık sonuçta buna da şükür.sıkma canını ALLAH şifa versin.öptüm

sag ol cnm sanada gecmis olsun..ne olursa olsun sükür edelim halimize

Canım benim ne güzel bir konuya açıklık getirmişsin. nefes almamıza bile şükretmemiz gerekiyor ama biz ne yapıyoruz yok saçım az, sivilcelerim var falan diye boşa isyan ediyoruz...
Sana da çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin sana... :Saruboceq::1hug:

tsk ederim cnm.. evet nefes almamiza hayatta olmamiza herseye cok sükür etmemiz lazim nice insanlar var ne büyük dertleri olanlar var..bunlari herzaman göz önünde bulunduralim arkadaslar..banada dua edin ben iyileseyim bidaha hic biseye isyan etmicem ne sac ne sivilce hic biseyi takmicam kafama..
hepinize cok tsk ederim kizlara.s.

gecmis olsun guzelim,iyisallah en yakin zamanda,iyilesirsinde,bizlere duyurursun,,,,,,,,her halimizde,aman Allahim benim ne buyuk derdim var dememek lazim,benim buyuk Allahim var ,demek lazim......beterin beteri var ......a.s.

cnm çok geçmiş olsun.aslında ders almamız gerek bu yzadıklarından.benimde beş kilo fazlam var onunla bozdum kafayı.Allah başka dert vermesin.ama başa gelmeyince anlamıyor insan.rabbim cümlemizi korusun.devasız dert vermesin.

Çok geçmiş olsun canım...İnşallah en kısa sürede geçer...Şu dünyadaki en önemli şey sağlık,sağlık olmayınca hiçbirşey olmuyor.....

evet aynen öyle canim sagligin yerinde olmadigi sürece dünya güzeli olsan veya zengin olsan kac yazarki allah kimsenin basina hastalik vermesin hadi benimki gecici ins. iyilesicem..ama ya cagresi olmayan hastaliklara yakalananlar cok sükür halimize..

Geçmiş olsun cnm çok haklısın binlerce kez şükür Rabbime elim ayağım sağlıklıyım

Sivilce olayıa gelince ben takınca sankim daha fazl açıkıyodu ya

geçmiş olsun canım.herzaman halımıze şükretmelıyız.ama bazen hayatın telaşına kapılıyoruz işte.onu yapalım bunu alalım.hastanede yatan hastaları ziyaret etsek neler var neler bazen insan kendi derdini unutuyor....
Allahım şifasını verdim.öptümm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…