Kızlar halimize şükür edelim :(

Geçmiş olsun cnm çok haklısın binlerce kez şükür Rabbime elim ayağım sağlıklıyım

Sivilce olayıa gelince ben takınca sankim daha fazl açıkıyodu ya

tsk ederim cnm evt elimiz ayagimiz tutuyo halimize sükür edelim biz kücük seyleri sorun edip kafamizda büyüttükce daha kötü olur hersey ama eger sükür edersek hic bisey olmaz..

tsk ederim canim..evet halimize cok sükür etmemiz lazim nice insanlar var ayaklari elleri tutmuyor ne büyük dertleri var ah elim ayagim tutsada yürüyebilsem diye dua ediyolar öyle insanlar hic sac dökülmesini veya ufacik sivilceleri sorun edermi?? hayir ama biz bunun nedemek oldugunu bilmedigimiz icin halimize sükür etmiyoruz..bende öptüm canim mucux

gerçekten sağlıktan kıymetli bir şey yok.. ben bazen böyle kendimi çirkin , kötü hissettiğimde hemen şuan ya hastanede olsaydım ..ya yatıyor olsaydım gibi süşünmeye başlıyorumm...elinizdeki hiç bir güzelliğin,zenginliğin kıymeti yok sağlık olmadıktan sonra...sağlıklı sıhhatli yaşayın sizde inşalalhh sevdiklerinizle...

cok gecmis olsun canim..bol bol tatli ye,recel konsantre iceceklerden ic ve takma hicbirseyi kafana...ah su sivilce lekeleri dedinde ayni dert bendede var sükür simdi yine iyi ama agustostan beri doktora gidiyorum ve yinede var üzülüyorum ama haklisin halimize sükür etmeliyiz bunlar ne ki dermansiz dert vermesin Allah kendine iyi bak canimm

kizlarrrrrrrrrrrrr bugün doktora tekrar gittim test icin ve hasta deilmisim karacigerimdede bisey yokmus yani sarilik tehlikeside yokmus sadece yedigim bisey dokunmus buda kan tahliline yansimissss cok sükürrrr allahim hasta deilmisim cok sükürrr ama bu bana iyi bir ders oldu bundan sonra halime sükür edicem ufak tefek seyleri büyütmücem kizlar hepinize cok tsk ederim bana destek oldugunuz icin...:1hug:a.s.a.s.

geçmiş olsun canım. derdini veren rabbim dermanınıda verir... tez zamanda iyileşmen dileğiyle

geçmiş olsun canım. derdini veren rabbim dermanınıda verir... tez zamanda iyileşmen dileğiyle
tsk ederim canim ama yukarida yazdigim mesaji görmedin galiba daha az önce yazdim bugün doktora gittim ve test sonuclari iyi cikti cok sükür biseyim yokmus sadece yedigim biseyler dokunmuss cok mutluyuummmm cok sükür rabbime..

çok çok geçmiş olsun arkadaşımm....

tsk ederim canim.....ama bugün doktora tekrar gittim test icin ve hasta deilmisim karacigerimdede bisey yokmus yani sarilik tehlikeside yokmus sadece yedigim bisey dokunmus buda kan tahliline yansimissss cok sükürrrr allahim hasta deilmisim cok sükürrr ama bu bana iyi bir ders oldu bundan sonra halime sükür edicem ufak tefek seyleri büyütmücem kizlar hepinize cok tsk ederim bana destek oldugunuz icin...:1hug:a.s.:1hug:a.s.

hamd olsun caresı varmış..
Allah şifası bulunmayan hastalıklardan hayırlısıyla korusun

bu olay aslında kendinin nekadar sorunsuz güzel ve hiç bişeyi kafana takmayacağını öğretmiş nekadar mükemmel bişey yakalamışsın bu farkındalık herkese gelmez mesela bana ben hala her yerime takarım ne diyeyim allah bizede nasip etsin ama hastalık çıkararak değilde daha yumuşak bi şekilde bende hiç bir yerime takmak istemiyorummm

Son düzenleme:

canim allahima cok sükür biseyim yokmus kan tahlili yaptirdim yine..yedigim biseyden kaynaklanmis..ama bu bana iyi bir ders oldu bundan sonra halime sükür edicem kendimi di$ görünüsümü degistirmeye calismicam kendim gibi olucam :) en önemlisi kafaya takmicam böyle ufak seyleri sorun etmicem.. bunu sende böyle yapmaya calis cnm emin ol cok daha rahat ve sorunsuz yasarsin..
yüzünden gülücük, icinden huzur ve sevgi eksik olmasin a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…