Kızlar Hadi Ramazan boyunca her gün birimize dua edelim

Hiç bir farklılık hissetmiyorum ya elimde laboquivk ultra erken test var ilişkiden 5 gün sonra %99 diyor bu gün yapsammı diyorum benim perş ya da cuma batım
Benim persembe, şimdi yapma iliskiden 5 gün sonra kanda bile çıkmayabilir idrarda hiç çıkmaz , hem belki geç döllenme olmustur adet günü yapılan kan da bile bazılarında beta 70 civarı çıkabiliyo idrarda çıkmaz bu da , biraz daha sık dişini az kaldı

Ah canım ya bilmezmiyim ama yinede yaptım tabi aldım boyumun ölçüsünü

Canım ismini söyler msn istersen özelden yaz toplam kaç tane okudun duama kaataym seni

Kızlar benim net yoktur o yüzden eşim geldikçe bağlanıyorum hadi bakalım kızlar ilk sizlerden güzel haberler bekliyoruz :))

Canımlar dualarımz birbirimizle hepiniz aklımdasınız ama paketim yenileninceye kadar yokum seviyorum sizleri can kader dostlrm :))

Bende size dua ettim, dualarınızın kabulu için Banada dua eder msiiniz Büte kalmadan memleketime gitmem, hakkımda hayırlı olan insanla tanışmam içim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…