Göz Makyajı Kizlar Gözkapağimin üstüne Kalem çekemiyorum Nasil çekebilirim Acaba Yardimm!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
onu bende beceemiyorum ama gözkapağımın içinden sürüyorum hem kendi doğal kirpiklerim siyahmış gibi duruyo tavsiye ederim

canım ben göz kapağımı gerginleştirerek sürüyorum ve elimden geldiği kadarı ile tek seferde yapmaya çalışıyorum kesik kesik yapmaya kalkıncaa düzgün olmuyor birde sonra kulak çöpü ile düzgün olmayan yerleri de düzeltiyorum a.s

eyelaner sürme canım, kalem çek ben de zorlanıyorum hem eyelineri sürünce iki dakka gözu o sekılde tutman lazım cunku hızlı kurumuyor saaga sola bulasıyor, o yuzden kalem kullan cok rahat ,
nasılsa ikisi de gün içinde bulasıyor akıyor :sm_cool:
:tomato:

Tek püf nokta canim gözün cok disindan basl içe dogru ben böle öğrendim hem cekik duruo cok güsel oluyo vallam bide altina sürmüyorum cok yipranio göz altim üstüne göre

Kislar benim püf noktam su plastik eyeliner fircalari var boyasiz fica önce gözünüze kalemi cekin istedigi kadar yamuk olsun sonra üstünden bu firca ile gecin bir deneyi yoksa bende cekemezdim simdi fistik gibim yapiyorum

Off ben de en basit şeyleri bile yapamıyorum bu diplner çekemiyorum yani(

evet makyaj deneye deneye geliştiriliyor gerçekten, bende yapamazdım ilk başlada şimdi daha iyi oluyor, ilerde eminim süper olcak kaydirigubbakcemile3
bu arada püf noktası olarak; gözkapağımızın üstüne kalem çekerken tam orta kısmı bombeleştirirsek bu gözün daha büyük görünmesini sağlıyor kızlar, deneyin farkı anlayacaksınız.
yerimseniben

bence gözü kapatmadan yapmak en iyisi çünkü gözü kapatıp yapınca çekilen yer üstte kalabiliyo alt renksiz kalınca pek güzel bi görüntü olmuyo yani en azından bende öyle

bende süremiyorum maalesef ama gelişigüzel sürüp sonra fırça ile dağıtıyorum kalemi hem daha doğal duruyor öyle

hala becerebilmişdeğilim ama deneyerek olcak varmı başka bi püf noktası kızlarr

kizlar benim annem hep geceleri makyaj yapar dener öyle herseyi ve kendi gözlerini bi boyuyor size anlatamam kadin geceleri makyaj yapa yapa kendini gelistirdi bende süremiyorum hic gözlerimde cok iri hic begenmiyorum ama yapiyorum iste biseyler en karasindan :)

kalemi rastgele çektikten sonra parmak,pamuk yada kulak çöpü yardımıyla dağıtarak oraya buğu katabilirsiniz ben öyle yapıyorum..

bende beceremiyorum kalem çekmeyi eyeliner çekenlerede hayranım vallabilmiyorumkismile

ben de bi tek bunu yapabiliyorum :)
eyeliner kullanamıyorum ama kalemi çok rahat çekiyorum. gözün iç kısmından dışarı doğru, göz kapağımı gerginleştirerek tek hamlede yapmak önemli

içten de sürüyorum ben kalemi, gözümün içine yani. yoksa kirpik diplerim boş boş duruyor..

gözünüzü mümkün olabildiğince gerin ve kirpik hizasında sürmeye çalışın en önemliside elinizi titretmeyin ve gözünüzü kırpmayın kalemle çekmeyi öğrenince zamanla eyeliner çekmeyide öğreniyosun

bende süremiyorum maalesef ama gelişigüzel sürüp sonra fırça ile dağıtıyorum kalemi hem daha doğal duruyor öyle

sizin yaptığınızda çok güzel aslında bihterin makyajı bu şekilde yapılıyomuş doğal görünüm kazandırmak için :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…