Göz Makyajı Kizlar Gözkapağimin üstüne Kalem çekemiyorum Nasil çekebilirim Acaba Yardimm!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim de bazen çok güzel oluyor bazen aynı olmuyor bir de ben kuyruk kısmını uzatıp kulak çubuğu yada parmağımla ufak ufak dağıtıyorum daha doğal ve gözüme daha çok yakışıyor

kuaförlerin sürdüğü eyeliner çok hoşuma gidiyor yaa incecik dümdüz sürüyorlar hiç mi elleri titremiyor acaba yaa...bende pek beceremem ama yapa yapa öğreniliyor el alışıyor sanırım

ben de 1 senedir eyeliner çekşyorum am hala beceremiyorum. inatla öğrencdem diye hergün sürüyorum ama. kuaförler güzel çekioyro gerçekten hele ki başkasına çekmek daha zordur. gerçekten bende imreniyorum kuaförlere:26:

Kızlar bende önceleri hiç çekemezdim acayip bişi olurdu kalem.Ama inanın bir hafta sürmüyor eliniz alışıyor.Düşünün öyle berbat kalem çekerdim ki ama şimdi herkes göz kalemini likit sanıyor.Nasıl çekiyorsun diyorlar.Hatta bazı arkadaşlara makyaj yaptığım bile vardır.Bıkmadan deneyin 3-4 gün üst üste göreceksiniz.

İlk zamanlar yarıdan başlayın çekmeye diğer yarıyı sonradan tamamlayın.Göreceksiniz olacak

Ben de çekemezdim kalem,benim de öğrenmem 2 hafta falan sürdü.Evde denemeler yapıp,öle çıkıyordum.Şimdi çok rahat çekiyorum.Dediğim gibi biraz çalışmak gerekiyor.Şimdilerde ben de eyeliner sürme çalışması yapmam gerekiyor.Ben de onu beceremiyorum:)))

Daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama göz kapağınızı elinizle gerdirip sürmeyi de deneyebilirsiniz.

Evet öyle de deniyorum ama pek iyi olmuyor ama azimliyim zamanla olacak o ışığı görüyorum kendimde.

:80: kızlarr merabalarr..ben gayet guzel çekıyorum arkadaşlarıma fılan da ben yapıyorum.. ben sızede burdan anlatabıldıgım kadar anlatıcam
goz kapagımı kapatıp gerıyorum tek elımle.kalemin ucu ıyce açık olcak (eğer kalemle çekılıyosa) likitse daha güzel çekılır ucu sivri oluyo cunku..kalemi yanlamasına suruyorum ortadan başlayıp ıyce kırpık dıbınden..ortadan sona doğru suruyorum.gozumu açıp bakıyorum..ona gore baş tarafınıda suruyorum kalemi.ama yana yatırıp.kırpık dıbınden tam..ucunada gözüm açıkken kuyruk yapıyorum.düz yukarı doğru ama uzatmıyorum yanş çok kısa..anlatabldıgım kadar anlattım kızlar.. :79::79:

biçok arkadaşın dediği gibi yapa yapa alışacak eliniz.ben yaklaşık 4 yıldır sürüyorum ama hala istediğim kadar güzel olmuyo
gerçi 4 yıl dediğime bakmayın senede 2 yada 3 kere makyaj yaparım öyle yani
ama dediğim gibi ayna karşısında yapa yapa alışcaksınız,kolay gelsinn

göz kapaginizi parmaklarinizla yukari dogru gerdirip sürmek kolaylik saglicaktir kaliteli kolay sürülen kalem tercih edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…