Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

cok cok güzel ama beyaz olmali bence simdiden mutluluklar dilerin allah tamamina erdirsin

Çok güzelmiş gelinlik bende istiyorum :KK43:(( 1000 tl kiralık mı peki yoksa satın aldığın fiyatmı canım. Nereye diktiriyorsun??
cnm 1000 tl kıralık fıyatı oda tanıdık oldugu ıcın normalde 1500 dıyo her yer cunku cok ışcılıgı var ve cok kumas gıdıyo
kartalda duygu gelınlık var oraya dıktırıyorum ıscılıklerı muhtesem
ç

cnm 1000 tl kıralık fıyatı oda tanıdık oldugu ıcın normalde 1500 dıyo her yer cunku cok ışcılıgı var ve cok kumas gıdıyo
kartalda duygu gelınlık var oraya dıktırıyorum ıscılıklerı muhtesem
ç

Herkes güzel dikemeyebilir Kartal da bize çok uzak. Çok güzel canım model falan gerçekten bayıldım. Güle güle giy inşallah. :asigim:

canim sectigin model cok güzel cok begendim.. allah güle güle giymek nasip etsin.. simdiden mutluluklar dilerim az kalmis dügüneŞeniz

bende bu modeli beyenmiştim.gecen gün çeyiz alışverişimde İZMİR KEMERALTInda gördüm.gerçekdende çok hoş.aklıma yattı ama nasıl tesettürlü hale getirticem üst tarafını onu bilemedim.

Selamlar,

Bu markanin gelinlikleri cok muhtesem oluyo zaten! Gercekten guzeller... 1500 tl'ye dikiyorlarsa gercekten, uygun bir fiyat cikarmislar. Cok ta ucuk degil! CADIARZU

Ben de belden oturtmali modelleri cok begeniyorum ama 42 beden giyiyorum. Gobek kismim var oldukca :gitme: streslerdeyim ama streslerde olmama ragmen, herhangi bir caba da gostermiyorum maalesef eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

Umarim cok yakisir sana :)

cnm öncelikle hayırlı olsun az zaman kalmış.sayende siteyi bol bol gezdim bende senin beğendiğinde güzel en önemlisi o.sen kendini mutlu hissettikten sonra.

saol cnm inanın bukadar çok kişinin bu gelinliği beğenmesi beni daha çok cesaretlendirdi bu gelinliği seçmekle çok iyi bi karar verdiğime şimdi daha çok eminim hepinizçok sağolun:kedi:

X