Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

canım benımkı bıtmek uzere 1000 tl benımkı sen nekadara dıktırıyosun

kusura bakma uzun zamandır ilk kez girdim malum düğün hazırlığıyerimseniben bana birçok yer 1500 dedi ama 1000 tl ye diktiriyorum benim olcak düğünden sonrada kiralayabilcem kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2diken kişi evde diktiği için daha uygun dikiyo arkadaşlarım heporaya diktirdiler güzel dikiyor gerçekten. allah hayırlısıyla giymek nasip etsin herkese tüm evleneceklere.

Aa gercekten cok zarıf cok begendım,
dugune sayılı gunler kaldı sanırım, dıkımı bıttıyse son halını gormek ısterım...

27 marta ne kalmış şurda hadi hayırlı olsun bakalım..

Modeli inceledim çok güzel.Böyle kuyruklu modellere hastayım zaten benimkisi de kuyrukluydu daha zarif duruyor :nazar:

27 marta ne kalmış şurda hadi hayırlı olsun bakalım..

Modeli inceledim çok güzel.Böyle kuyruklu modellere hastayım zaten benimkisi de kuyrukluydu daha zarif duruyor :nazar:

evet cnm çok az kaldı Allah'ım hayırlısıyla bi sıkıntı olmadan nasip etsinde 27 martı atlatmayı rahatlıcam çok heyecanlıyım

benim favori gelinlik modellerim arasında bu gelinlik gerçekten güzel..

:dance::asigim:çok güzel gerçekten canım, özellikle göğüs kısmına bayıldım. Mutluluklar sana da şimdiden :dance: Darısı başımıza inş. :asigim:

çok harika bu model bende bayıldım senin üzerindede görmek isterdim gerçekten şimdiden mutluluklar canım...

:dance::asigim:çok güzel gerçekten canım, özellikle göğüs kısmına bayıldım. Mutluluklar sana da şimdiden :dance: Darısı başımıza inş. :asigim:

sağol cnm aynen bende orasına bayıldım gelinliğim bitti zaten yakında kısmet olurda msj sayımı yüze tamamlarsam eklicem zaten

canım senin gelinliğinde çok güzelmiş...güle güle kullanzemuszemus

X