Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

canım tabiki kullan aynı modeli yaptır hatta mutlu olurum ama bu resim çıktı olarak kolay alınmıyor painte yapıştırman ordanda resim programıyla jpege çevirmen gerekiyor çünkü baskıya karşı engellenmiş resim cnm

kızlar jpeg olarak kaydetmek istiyorsanız istediğiniz gelinliğin sayfasını açın bilgisayarınızdaki "prnt scrn " tuşuna basın daha sonra paint i açıp düzenden yapıştırı seçin istediğiniz şekilde kaydedebilirsiniz.

çok güzelmiş ama arka tarafı pek beğenmedim açıkçası ama genel olarak çok güzel güle güle giy canım :1hug:

bende şuan aynı gelinliği diktiriyorum sen kaça diktiriyorsun canım merak ettim

ne yalan söyleyim geleinliğin arkasını çok beğendim önü biraz basit kaçmış gibi..

cnm güzel bir gelinlik inşallah istediğin gibi olur
cok tesekkur ederım cnm Allah herkese kısmet etsin insallah bu mutlulugu ayrıca fıkırlerınız ve ıyı dıleklerınız ıcın hepınız sagolun arkadaslar gelinlık hazır olmak uzere muhtesem oluyohihoyyyt

Çok güzelmiş gelinlik bende istiyorum (( 1000 tl kiralık mı peki yoksa satın aldığın fiyatmı canım. Nereye diktiriyorsun??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…