Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

saol cnm amin mutlaka koyucam fotolarıhihoyyyt

inşallah istediğin gibi olur canım...
şimdiden mutluluğun sonsuz olsun inşallah

Mehsercim saol cnm darısı başına teşekkür ederim amin hepimizin mutluluğu sonsuz olsun inşallahhihoyyyt

zemuszemus

canım birde söylemeden geçemicem burda şu ana kadar hiçbir gelinliği beğenemedim nedenseD zor beğeniyorum napimfisfisfis ama senin koyduğun gelinlik gerçekten muhteşem bence.tek kelimeyle harika ya:lepi: çok zevklisin benceyerimseniben

yaaa bende aşık oldum bu gelinliğe gelip gelip başlığına bakıyorumm kaydirigubbakcemile3
bi yer buldum moda evi gidip fikirini alıcam onunda ayyy kaç aylardır bütün modelleri ezberledim netteki
ama bu bi başka güzel geldi bana allahım hayırlısını nasip etsin inş
burda beğenmeklede olmuyor tabe kumaşı dikimi modeli taşımak hepsi önemli hayırlısı olsun

hepiniz sağolun arkadaşlar

cnm ben daha öncede söyledim bir gelinlikçi buldum Allah'ım yardım etti mükemmel dünya tatlısı dikişler referanslar harika ben kumaş kısmını şantuk ipek damarlı taftadan diktiriyorum moda evlerine gidince sorun bu kumaşı mutlaka harika bişey
bide eteği için harika bir işli güpür seçtim İnşallah çok güzel olucak:Saruboceq:

çok güzel bi gelinlikmiş bende isterdim ama üstü çok açık işte benimki izin vermez heralde :S

bencede cok güzel, bayaga degisik birsey, fiyatida güzeldir bunun :)

benimde temmuzda düğünüm var allahın izniyle gelinliğe bayıldım çok gelinlik baktım ama süper ya izin verirsen merver kopyalıcam sayfadan denedim ama olmadı bana yardım edebilirmisin tabi aynısını diktirmem değişiklik yapıcam model üstünde ama ben siteden kopyalayamadım yardım edermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…