Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

canım mesaj sayın doldumu dikilmiş halini koyda bakalım benimde dügün 4 temmuzda aynısını diktiricem bizimki tanıdık gelinlikci olmasına ragmen 1500 TL fiyat verdi lütfen koyda bakalım tamammı.şimdiden mutluluklar...

bende aynı siteden beğendim gelinlik ve 27 Haziranda evleniyorum.ne kadar zamanda dikiliyor gelinlik?ne zaman başlamalıyız ve maliyeti ne olur hiçbir fikrim yok, yardımcı olursanız sevinirim.

1500 çok ya bi gelinlik için :S kumaşından mı kaynaklanıo acaba

oooo merver evlenmiş gelinliğini giymiştir hayırlı olsun merver ömür boyu mutluluklar dilerim sana darısı başlımıza biz meraklı gelinler resimleri bekliyoruz merver haberin olsun.:umursamaz:

Gelinlik güzel, hele sen iicnde olunca daha güzel olmusdur, daha bir günlük gelinsin, mutluluklaaar.....

Ankarada bu gelinlik moda olmuş... Hatta bi modaevi bu sezonun tanıtımına koymuş 1500 lira fiyat verdi bugün :d bu sezon harıl harıl bu modeli dikiorum dio.. Kuması deişik ya. Bişey taftası dedi.. danrteli işlemesi fln. Hafta sonu ben de karar vericem. Merveerin gelinliğinin son halini de merake diorum acıkcası.

cnm ben biraz geç gördm sen 4 gün önce evlenmişsin ama çok hoşmuş.Bir ömür mutlu olman dileklerimle :)

eklemeye çalışırım yine umarım beğenirsiniz

Eklentiler

• $demetriossensualle8.jpg
    $demetriossensualle8.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 41
  • $1.jpg
    $1.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 51
  • $0004.jpg
    $0004.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 60
  • $0006.jpg
    $0006.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 63
  • $0011.jpg
    $0011.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 53
umutefe hangi modaevinde var yazabilirmisin bende ankaradayım bikaç gelinlikçi gezdm 2000-2500 arası fiyat verdiler...

umutefe hangi modaevinde var yazabilirmisin bende ankaradayım bikaç gelinlikçi gezdm 2000-2500 arası fiyat verdiler...

ant çarşısı gül modaevi. hemen giriş katta.. kapıdan girince sol tarafta yanında kuyumcu var. camekana da koymuşlar ama ordakinin beli fln benzemiyo... Gelinlikçiler fiyatları ucurmuslar alt katta hayal modaevindeki gelinlikler ve kadın cok iidi. Fiuyatta bişey yaparım dedi ama sen bi gez yine de

çok çok güzel modeller varmış bu sitede, ben resmen bayıldımm... opuyorumnanaktan

X