Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kızlar fondoteni fırçayla mı elinizle mi yoksa süngerle mi uyguluyorsunuz?

kesinlikle fırça kullanın arkadaşlar... yıllarca yok elin ısısı fondoteni çok ii yayar da bilmemne dediler bana.. vıcık vıcık Allahaşkına!!! fırça düzgün kullanmak kaydıyla daha doğal duruyor bir, ikincisi eğer benim gibi eski sivilce izlerini taşıyorsanız fırçayla onları yoketmeniz o kadar kolay kii... kapatıcıya bile ihtiyaç duymuyorum artık...

doğal bi görünüm için fırçayla daha güzel oluyor..

foddoten fırçayla değil el yada süngerle uygulanır fırca ile uygulanan pudradır olumlu bir sonuç için bunları karıstırmayalım arkadaslar

hayır cnm gayette fırcayla(mineral içeren fondtn-kabuki makyajfırçası ikilisini kullanıorm dene ) yapıorm ben çok güzel oluyor..pudranında fırça ya da sünger oldugunu gayet ii biliorm yani saol yinede uyarn için sekerm =))

fondeten---> eger mineral fondeteniniz varsa kalbuki fırcayla uyguluyo arkadaslarım.. avon un katologundada gormustum

pudra--> süngerle uyguluyorum

allık---> fırcayla

fondeten el, fırca, sünger kullandıgınız cesit ve size baglı bence...

MAC'in fondoten fırçasını kullanıyorum, çok memnunum...

yuzume ne fondoten ne pudra ne allık asla kullanmam :)

firca en iyisi canim...tabi iyi bir firca olmasi gerekiyor...eskiden sünger tercih ediliyordu ama simdi cogu makyöz firca kullaniyor...sonuc daha güzel...

Ben süngerle uyguluyorum..Uzun zamandir firca almayi düsünüyorum, ama fiyatlari okadar yüksekki... Bi türlü alamadim :)

fondetenı elımle suruyorum pudramıda fırcayla zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…