Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kızlar fondoteni fırçayla mı elinizle mi yoksa süngerle mi uyguluyorsunuz?

a.sbende önceden süngerle uygulardım sonra ünlü bi makyöz en iyi aplikatör ve fırça elinizdir demişti kadına eliyle sürüştü çünkü insan derisi yüz derine en yakın doku olduğundan en az tahrişsiz makyah olur demişti farı da elle sürerim onun içinde yüzük parmağınızı kullanın kesinlikle orta parmakla göz çevresine dokunmayın gezdirmeyin demişti orta parmağa bile bu kadart titiz davranan adam heralde sünger falan kullanmaz:çok üzgünüm:

parnağımlan uyguluyum olaya parnak basıyom :)

fondöten kullanmıyorum ama doğru olanı fırçayla uygulamaktır.
makyözler de öyle uygular ve tavsiye eder.

Canım fırçayla nasıl sürüyorsun ? Krem veya likit şeklinde olanı mı sürüyorsun .Ben hep parmakla sürüyorum .Süngerle de çok yoğun bir fondoten sürülebilir .Şimdi fırça ile kullanmayı senden öğreneceğim ablasının birtanesi Şeniz

normal fondotenlerimi elle uyguluyorum daha iyi yedirebiliyorum böylece
ama son zamanlarda mineralli kullandığım için fırçayla kullanmak zorunda kaldım kabuki fırça :KK66:

fondöten hiç kullanmadım şimdiye kadar ama elin ısısıyla daha iyi yayıldığını ve kolay sürüldüğünü duymuştum...

parmaklarımla uyguluyorum ben sıvı kullanıyorum onu pudrayla nasıl sürebilirizki?

Canım fırçayla nasıl sürüyorsun ? Krem veya likit şeklinde olanı mı sürüyorsun .Ben hep parmakla sürüyorum .Süngerle de çok yoğun bir fondoten sürülebilir .Şimdi fırça ile kullanmayı senden öğreneceğim ablasının birtanesi Şeniz

canım dediğim gibi ben fondoten kullanmıyorum, ama

tekin acarda görevli bana makyaj yaparken, fondotenden spatula gibi birşeye dökmüştü biraz, sonra o spatuladan fırçayla azar azar alıp uygulamıştı yüzüme, çokk doğal duruyordu birşey sürmemişim gibi delikafadulden bide fondoten fırçaları çok yumuş yumuş şeyler, iz bırakabilceğini, çizgi çizgi yapcağını hiç sanmıyorum :sm_confused: :içelim:

sıvı fondotendi yerimseniben Şeniz ablacım.

Ben atlamış olabilirim ama krem fondetenidemi fırçayla sürüyorsunuz :uhm:
Ben elimle sürüyorum, sonrada elimi yıkayıp makyaja devam ediyorum çünkü 3 parmağım fondetenleniyo yıkamasam elimin değidiği her yer fondeten oluyooo -tatlicadiarzu- Fırçayı ve süngeri hiç denemedim.

ben sünger kullanıyorum ama önce hafifçe nemlendiriyorum süngerimi

likidleri elimle (özel bi geceyse nemli süngerle) :nazar:
mineralleri fircayla uyguluyorum :nazar:

ben fondoten için fırçam var öyle sürüyorum
süngere çok fazla fondoten gidiyo
fırçamı tekin acar da fondotenimle birlikte tavsiye etmişlerdi gayette memnunum

ben fondoten için fırçam var öyle sürüyorum
süngere çok fazla fondoten gidiyo
fırçamı tekin acar da fondotenimle birlikte tavsiye etmişlerdi gayette memnunum

Bu fırçalar bildiğimiz krem tarzı fondetenler içinde kullanılıyormu peki :uhm:

ben elimle sürüyorum en kolay vee en basiti süngerle sürünce emio sanki yüzüme sürcek bişe kalmıo gibi gelio -tatlicadiarzu-

Bu fırçalar bildiğimiz krem tarzı fondetenler içinde kullanılıyormu peki :uhm:

yani kullanılabilir gibi geldi ama
ona daha çok sünger uygun olabilir herhalde
sormak lazım alırkenyerimseniben

fırçayla sürüyorum.temiz oluyo .ele bulaşmıyo hem.

Ben fırça kulanırım çizme gibi bi durum sözkonusu deil fırçalar kaliteli olursa ama nemli süngerde olabilir bu alışkanlık meselesi kulandınız ürün de önemli tabi bunun yanında

tekin acardan bir torba dolusu sünger, aldım. hepsi farklı şekillerde. onları kullanıyorum. çok rahat ...

X