Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kızlar fondoteni fırçayla mı elinizle mi yoksa süngerle mi uyguluyorsunuz?

fondotenim likit olduğu için elımle..pudramı süngerle
coclenırımı elımle.
alllık fırçayla..

fond.fırçayla sürülünce bi başka duruyo ..sünger desen çoğunu emiyo fondötenin..evet evet fırça en iyisi..

ben fircayla suruyorum.. bildigim kadariyla en iyi sonuc fircayla sonra sungerle aliniyor=)

Miracleciğim sana katılıyorum. En güzel fırça ile hafif şekilde dağıtıp son olarak da rotuş için sünger kullanmak :))

ben elimle uyguluyorum elin ısısıyla daha iyi dağılıyor bence bilmiyorum elle daha kolay, pratik sanki..

ben de el ile uyguluyorum.süngerle eşit dağıtamıyorum...

bende krem fond. önce elimle sonra toz pudra fırçayla el izini kapatıyorum....şaka yaparmışım fırçayla üç kere ağza sonra süngerle üç kere burna sonra bütün vücut....töbeee töbee akşam nerden geldi aklıma...zuahahhaah

elimle sürüyorum diğer şekillerde iz kalıyo malesef

sıvı fondoten fırçayla nasıl sürülüyor? önce nokta nokta cilde sürüp mü, bir türlü çözemedim de? ben elle ve üzerinden pudra süngeri gibi süngerle geçtim ama fırçayla olursa daha pratik olur sanırım.

Önce göz altı kapatıcısı zaten kendi fırçası olduğundan onunla uyguluyorum, sonra süngerle fondöteni alnıma, yanaklarıma, çeneme, burnumun üstüne noktalar halinde bırakıyorum hafif yaydıktan sonra fırçayla yediriyorum, en son pudrayı yine fırçayla dağıtıp eyelineri, rimeli ve ruju sürüp makyajımı bitiriyorum standart iş makyajım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…