kızlar fikirlerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin

tşk ederim Nur 1986 şuan zaten dedigin gibi büyük şeylerde mutlu etmıyo benı gerçekten çok haklısın biran önce kendime gelip halıme şükretmem lazım.

cnm anlıyorum seni, ama mesela beni örnek alırsan, ben evli deilim bekarım ve ben de monotonluktan şikayetçiyim, benim de hayatım tekdüze evli olmamama rağmen,işe git eve gel tv seyret yat sabah aynı şeyler, anca haftasonları deişik bişiler yapma fırsatım oluyo,ve diorumki bi hayat arkadaşım olsa belki hayat daha kolaylaşır diyorum.hayatımızı renklendirmek birazda bizim elimizde aslında, onu biz süsleyip kendi bahçemizi yaratıcaz ben yıllardır hayat arkadaşımı bulamadım,olsun isterdim senin ne güzel hayatı paylaştığın birisi de var, planlar yapın kocişinle,gezin,yemeğe çıkın,sinemaya gidin alışveriş merkezlerine gidin çocuğun varmı bilmiyorum ama çocuğun olursa o da renk katar hayatına.evde tıkılıp kalmayın,çoğu hayatlar böle bunu aklından çıkarma canım, bi de sağlığın yerindeyse tamam senden keyiflisi mutlusu yok artık zaten insanın sağlığına bişi olunca o monoton hayat bile gözüne batmıyo artık,çok hafif bir sorun olarak kalıyor inanki,o monoton hayatı allah aratmasın arkadaşım, sağlığımız olsun yeterki :1hug:

biz kadınlar herseye dert ediyoruz :lepi:
canım sıkıldığında kocamın başının etini yiyorum kaydirigubbakcemile2
akşam işten eve mi geldin yemekten sonra keyif yapabileceğiniz cd hazırla film izleyin
yada sever misin bilmiyorum play statıon oynayın :hooray:
ne bilim eşin ne seviyor sen ne seviyorsun bilmiyorum ki :sm_confused
:

Biz evleneli, 3.5 sene oldu , ondan önce de 6 yıl beraberdik ... Sanırım uzun soluklu ilişkilerden sonra evlilikte aşırı bir heyecan kalmıyor flört döneminde pek çok şeyi yaşayınca evlilik daha dingin oluyor . Evliliğimizin ilk günleri bizim biraz hararetliydi nişan döneminde içimize attığımız şeyler o günlerde patladı şimdi çok şükür daha huzurluyuz . Sizin gibi bizde çalışıyoruz hafta içi ev ,iş , yemek falan filan hafta sonu temizlik rutin yani , ama ara sıra ben arkadaşlarımla görüşüyorum hafta sonları ya da hafta içi iş çıkışı , kitap okuyorum örgü örüyorum eşim de kendi bir şeylerle ilgileniyor , dvd izliyoruz ne bileyim daha sakiniz ama mutluyuz sanırım her şeyi zamanında yaşamanın verdiği dinginlik bu , şimdi bir de bebeğimiz olursa en çok istediğim şey , bütün heyecanımızı ona veririz inşallah.

herkesin hayatında bazen böyle dönemler oluyo,evli yada bekar olmak farketmiyor, bazen herşeyden çok sıkılıyoruz mutlu olamıyoruz hiç bişe memnun etmiyo,bende yaşarım bazen böyle şeyler ama geçici bir durum,sende atlatırsın inşallh en kısa zamanda..a.s.

Öncelikle eşini çok sevdiğini söylemişsin ve eşinden bi şikayetini belirtmemişsin bu konuda çok şanslısısın kıymetini bil..Ben bu konuda çok kitap okudum ve uzmanların ortak görüşü evliliğin 1. ve 5yılının çok zor geçtiği bu dönemlerde eşlerin çoğu problem yaşayabiliyor... Bir diğer neden adet düzensizliği canım senin özel günlerinde bir değişiklik oldumu evlenince hormonlar değişir adet düzensizliği yapabilir bu da sıkıntı- stres oluşturur.. Bir diğer sebep ise çevremdeki arkadaşlarımdan biliyorum sen çok hareketli, konuşkan eğlenmeyi bilen birisimisin? yada eşin tam tersi sakin, konuşmayı, eğlenmeyi sevmeyen birisimi ?

Öncelikle eşini çok sevdiğini söylemişsin ve eşinden bi şikayetini belirtmemişsin bu konuda çok şanslısısın kıymetini bil..Ben bu konuda çok kitap okudum ve uzmanların ortak görüşü evliliğin 1. ve 5yılının çok zor geçtiği bu dönemlerde eşlerin çoğu problem yaşayabiliyor... Bir diğer neden adet düzensizliği canım senin özel günlerinde bir değişiklik oldumu evlenince hormonlar değişir adet düzensizliği yapabilir bu da sıkıntı- stres oluşturur.. Bir diğer sebep ise çevremdeki arkadaşlarımdan biliyorum sen çok hareketli, konuşkan eğlenmeyi bilen birisimisin? yada eşin tam tersi sakin, konuşmayı, eğlenmeyi sevmeyen birisimi ?

Canım adet düzensizligim yok olmadı herşey nornal o konuda.Evet evlenmeden önce çok gezen eglenen biriydim ama evlendikten sonra bunlar çok sık olmuyo.Bide eşim sürekli benimle beraber olmak istiyo yanı arkadaşlarımla bir yere gitmemi çok fazla istemiyo hep beraber olalım herşeyi beraber yapalım istiyo buda beni sıkıyo olabilir.

Canım bircoğumuz yeni ewliyken aynı şeyleri yasadık hala da yasamaktayız..

Öncelikle kendine degişik uğraslar bul örgü hobi vs..degişik şeylere yönel

olmadı psikologa görünürsen belki faydasını görebilirsin..

ama sıkma canını bak hafta sonları gezibiliyormuşsunuz daha ne istiyosun :KK70:

bak bi de cocuk olunca bunların hiçbirine zamanın kalmayacak bu günlerin tadını çıkar

Herkese merhaba benim derdim evlilik 1.5 yıldır evliyim 6 senelik bir ilişkien sonra evlendim eşimi severek evlendim ama evlendikten sora mutlu olamadım eşimi hala seviyrm ama mutlu diilim.Evlilik sorumlulukları benı çok sıkıyo çok monoton bi hayatım oldu haftaiçi işe git eve gel yemek yap tv izle haftasonu dışarı bi yerlere git yanı hep aynı bu monotonluk beni çok daraltıyo olur olmadık herşeye aglıyorum ufacık şeylerı dag gibi gözümde büyütüyorum ne yapmam gerekır kızlar hayatıma nasıl renk verirrim siz neler yapıyosunuz günlerinizi nasıl geçiriyosunuz bana yardımcı olurmusunuz

bir sen bir ben bir de BEBEK
:asigim::lepi:

en azından hafta sonları bir şeyler yapıyorsun. benim eşim sürekli meşgul.meşgul olmadığı zamanlardada tv karşısında. 1ayı geçti bir yemeğe bile çıkmadık. bazen haksızlık mı ediyorum diyorum çok meşgul, boş olduğu günlerde de evinde vakit geçirmek istiyor ama bir çiftin evdede birlikte yapabileceği vakit geçirebileceği şeyler vardır değilmi. oysa sevgiliykende hayatı bu şekildeydi ama hergün bir şekilde görüşürdük haftasonları yemeğe sinemaya giderdik. şuan 1hafta üzerine bir akşam eve erken geldi ve karşıımda tv izliyor. yanına gidip sarılsam vereceği tepkiyi bildiğim için hiç yokmuş gibi davranıyorum. şükret.. neyseki çalışıyorum eğer ev hanımı olsaydım hayatım tamamen yanlız geçecekti

X