Kızlar fikirlerinize ihtiyacım vaarrrrr :)

Cok sevindim dilerim cok saglikli bir hamilelik gecirir ve saglikla bebegini kucagina alirsin:)

cnm sen daha cok gencmissin doktorlar senin yasin icin 1 yil duzenli denemeden hic bir test ve tedavi surecine baslamiyor, sabrin sonu selamet:) bugun guzel bir hamilelik haberi geldi bak, belki sirada bizler variz kimbilir:)

Canımmmm çokkkkkk sevindimmmm aklım sendeydiiiii ne zaman yazıcaksın diye bekliyodum :) Hayırlısı olsun Allahım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallahhh gerçekten çokkk sevindimmm :)

cnm sen daha cok gencmissin doktorlar senin yasin icin 1 yil duzenli denemeden hic bir test ve tedavi surecine baslamiyor, sabrin sonu selamet:) bugun guzel bir hamilelik haberi geldi bak, belki sirada bizler variz kimbilir:)

Aynen doktorum bekle diyor ultrason ve kan tahlillerim yapıldı bi problem yok başka birşey yapmıyor :) İnşallah ne zaman hayırlıysa o zaman olsun tabiki ama bir an önce olsuuunn artıkkk :)

Merhaba kizlar, benim sali regl olmam gerekiyordu ve dun aksamda olmayinca kan testi yaptirdik, 4 haftalik hamileyim:) bugunde doktora gidecegim, cok dua etmistim Allah kabul etti, dilerim herkesin dualari kabul olur kucaklarimiz saglikli hayirli bebisler ile dolar:)

Hayırlı olsun cnm mutlu oldum haberini alınca sıra diğer arkadaslarımızda inşallah tez zamanda onlarında sevinçli haberlerini alırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…